Cenny remis w deszczu [FOTO]

Warta Wartosław w deszczu zremisowała na wyjeździe ze swoją imienniczką z Obrzycka 1:1. Gospodarze wyrównali po strzale z rzutu karnego.

Warciarze wyszli na prowadzenie już w pierwszej połowie za sprawą Daniela Rusinka, który pokonał bramkarza gospodarzy, Marcina Kurczyka. Podopieczni Tomasza Tyrchana prowadzenie utrzymali do końca pierwszej połowy spotkania.

Oferty Pracy Wronki

Po zmianie stron do wyrównania doprowadzili obrzyczanie po rzucie karnym. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i podział punktów stał się faktem. Warta Wartosław po tym remisie zajmuje ósme miejsce w poznańskiej A-Klasie z dorobkiem 19 punktów.

Następnym rywalem wartosławian będą Czarni Kaźmierz. Pierwszy gwizdek sędziego na boisku w Wartosławiu wybrzmi 12 kwietnia o godz. 15.00.