Czarni coraz bliżej IV Ligi!

Czarni Wróblewo grają ostatnio jak z nut! Kolejne zwycięstwo podopieczni Patryka Niewińskiego wywalczyli w meczu przeciwko Pogoni Lwówek.

Pogoń - CzarniCzarni Wróblewo są ewidentnie „w gazie”. Kolejne zwycięstwo wróblewian miało miejsce w piątek, 1 maja. Czarni od razy po rozpoczęciu gry ruszyli do ataku. Marcin Chorzępa już w drugiej minucie gry wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Napastnik Czarnych wykorzystał podanie Łukasza Stromczyńskiego i błąd bramkarza gospodarzy, Pawła Pisarenko. Cztery minuty później było już 2:0! Bramkę dla Czarnych zdobył Bartłomiej Graczyk strzałem bezpośrednio… z rzutu rożnego. Szybko zdobyte bramki ustawiły spotkanie. Podopieczni Patryka Niewińskiego mogli przed przerwą strzelić jeszcze trzeciego gola, ale Marcin Chorzępa z 20. metrów nie trafił do pustej bramki. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, więc w 38. minucie kontaktową bramkę zdobyła Pogoń po bramce samobójczej Maksymiliana Biedziaka. Oba zespoły do szatni schodziły przy wyniku 1:2.

Oferty Pracy Wronki

Pogoń Lwówek - Czarni

Po zmianie stron Pogoń ruszyła do ataku. Bramkę wyrównującą zdobył w 56. minucie Robert Lisiecki. Niespełna kwadrans później Czarnych na prowadzenia wyprowadził Krystian Remisz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Bartłomieja Graczyka. Cztery minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry „działa zniszczenia” dokonał Bartłomiej Graczyk, który dobił strzał Marcina Chorzępy.

Czarni Wróblewo zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy zachodniej poznańskiej Klasy Okręgowej. Podopieczni Patryka Niewińskiego tracą zaledwie punkt do liderującej Spójni Strykowo. Następnym rywalem Czarnych będzie Patria Buk. Początek spotkania w najbliższą sobotę o godz. 17.00 we Wróblewie.