Czarni pokonali lidera! [FOTO]

W meczu osiemnastej kolejki „Okręgówki” Czarni Wróblewo pokonali na wyjeździe Spójnię Strykowo 2:0. Dwie bramki zdobył Bartłomiej Graczyk.

Podopieczni Patryka Niewińskiego dominowali na boisku dotychczasowego lidera przez całe spotkanie. Tylko szczęście uchroniło Spójnię przed stratą bramek w pierwszej połowie. Czarni właściwie nie schodzili z połowy rywala, co chwilę konstruując nowe akcje. Po strzale z rzutu wolnego, Bartłomiej Graczyk trafił w poprzeczkę.

Oferty Pracy Wronki

Bramki padły w drugiej odsłonie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się dobrze dysponowany Graczyk, który zapewnił Czarnym bardzo cenne zwycięstwo. Wróblewianie zajmują aktualnie piąte miejsce w poznańskiej Klasie Okręgowej i są coraz bliżej ścisłej czołówki.

Następny mecz rozegrają 12 kwietnia o godz. 15.30 z Sokołem Rakoniewice. Spotkanie odbędzie się na boisku we Wróblewie.