II Bieganie z Leśną i piknik DYNAXO

4 czerwca w Szkole na Leśnej odbyła się kolejna edycja pikniku rodzinnego firmy DYNAXO i II Bieganie z Leśną

DSC_0848 (Copy)

 

W imprezie uczestniczyli: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie, pracownicy firmy „Dynaxo” wraz ze swoimi rodzinami oraz wszyscy Ci, którzy chcieli miło i na sportowo spędzić z nami czas.

Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, przedstawiciele Służby Leśnej z Nadleśnictwa Wronki, Zarząd firmy Dynaxo oraz nasz partner medialny Pani Grażyna Kaźmierczak „Wroniecki Bazar”.

II Bieganie z Leśną odbyło się pod patronatem Starosty Szamotulskiego Józefa Kwaśniewicza, który wraz z rodziną przybył na naszą imprezę.

II Bieganie z Leśną obejmowało 8 biegów w następujących kategoriach:

– dziewczęta rocznik 2003-2005 na dystansie 800m
– chłopcy rocznik 2003-2005 na dystansie 1000m
– dziewczęta rocznik 2000-2002 na dystansie 1000m
– chłopcy rocznik 2000-2002 na dystansie 2000m
– dziewczęta rocznik 1997-1999 na dystansie 1000m
– chłopcy rocznik 1997-1999 na dystansie 2000m
– kobiety rocznik 1996 i starsze na dystansie 5000m
– mężczyźni rocznik 1996 i starsi na dystansie 5000m
– Bieg Malucha

Oprócz konkurencji biegowych przygotowaliśmy szereg atrakcji dodatkowych takich jak:

– siłacze
– kręciołek
– tor przeszkód
– wyścigi (w worku, na piłce fitballowej, w taczce oraz w spodniach)
– balonówka
– salon gier
– zabawy z klanzą.

Nie zabrakło również balonów oraz kolorowych rysunków na twarzy!

W konkurencjach biegowych nagradzanych było pierwszych pięć miejsc.
Klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziewczęta z rocznika 2003-2005

I miejsce – Anna Dąbrowska

II miejsce – Laura Króliczak

III miejsce – Agata Radziszewska

IV miejsce – Aleksandra Kaczmerek

V miejsce – Monika Sommerfeld

 

Chłopcy z rocznika 2003-2005

I miejsce – Kamil Wald

II miejsce – Karol Kwaśny

III miejsce – Marcel Łukowski

IV miejsce – Maciej Pryszczewski

V miejsce – Franciszek Nowak

 

Dziewczęta z rocznika 2000-2002

I miejsce – Julia Wald

II miejsce – Wiktoria Skrzypkowiak

III miejsce – Julia Citkowska

IV miejsce – Weronika Cygan

V miejsce – Sandra Remisz

 

Chłopcy z rocznika 2000-2002

I miejsce – Maciej Machaj

II miejsce – Dawid Bartczak

III miejsce – Artur Bartczak

IV miejsce – Jakub Nowak

V miejsce – Marcin Białek

 

Dziewczęta z rocznika 1997-1999

I miejsce – Weronika Marunowska

II miejsce – Pola Marczyńska

Chłopcy z rocznika 1997-1999

I miejsce – Kamil Olejniczak

II miejsce – Dawid Lewicki

III miejsce – Jakub Szofer

IV miejsce – Bartosz Smolibocki

V miejsce – Adam Machaj

 

Kobiety z rocznika 1996 i dalej :)

I miejsce – Arleta Błoch

II miejsce – Magdalena walczak

III miejsce – Monika Jaśkowska

IV miejsce – Anita Ciborska

V miejsce – Lucyna Wald

 

Mężczyźni z rocznika 1996 i starsi

I miejsce – Adrian Szukała

II miejsce – Mirosław Białek

III miejsce – Bartosz Roszak

IV miejsce – Krystian Jach

V miejsce – Sławomir Kasprzak

 

W konkurencjach dodatkowych nagrodzeni zostali:

Wyścig w worku – Alicja Stani

Wyścig w taczce – Jakub Kozber i Filip Walczak

Wyścig na piłce fittball-owej – Marcel Łukowski

Wyścig w spodniach – Kacper Kamiński i Dawid Perz

Tor przeszkód – Adrian Wziętek

Siłacze – Kacper Kamiński

Kręciołek – Kacper Kamiński

Wszystkim wygranym gratulujemy niezwykłej sprawności i zwinności sportowej! Wyniki klasyfikacji generalnej dostępne będą na oficjalnej stronie biegu www.szkolanalesnej.edu.pl/bieganiezlesna

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole serdecznie dziękujemy naszym partnerom, współorganizatorom oraz sponsorom:

-Staroście Szamotulskiemu
– Firmie Dynaxo
– Nadleśnictwu Wronki
– Wronieckiemu Klubowi Biegacza
– Firmie AMICA Wronki s.a.
– Radzie Rodziców
– Restauracji „Pod Aniołami”
– Restauracji „Podkowa”
– Restauracji „Chilli”
– Hotelowi Olimpic
– Firmie DECODACH
– Stacji Paliw Muszyński, Stachowiak
– Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem we Wronkach
– Piekarni „Iwona”
– Firmie Amek
– Firmie Spomasz
– Firmie Szczotpol
– Firmie Almar Polska S.A.
– Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu Walkowiak z Grzebieniska
– Pani Annie Lisiak
– Firmie BAZAR Agencja Reklamowa Sp. z o.o.
– Firmie Kraft – masarstwo, wędliniarstwo
– Firmie Miko – rzeźnictwo, wędliniarstwo
– Firmie Rais Narzędzia mocujące
– Firmie Handlowo usługowej Plantex Rafał i Mariusz Jeziorni
– Firmie handlowo usługowej „Beata” Beata Lisowska
– Państwowemu Przedsiębiorstwu Przemysłu Metalowego POMET
– Firmie GERPOL
– Pani Marii Kubiś z Księgarni we Wronkach
– Firmie DarPol
– Przedsiębiorstwu Komunalnemu we Wronkach
– Państwu Krzyżaniak
– Państwu Koppa
– Sieci sklepów Decathlon
– Klubowi sportowemu KKS Lech Poznań
– Przedsiębiorstwu Handlowemu Grzyl, Zbigniew Grzyl
– Firmie Handikraft Patryk Kocimski

Zapisy na Bieganie z Leśną :)

 

Przed rozpoczęciem :)

 

Powitanie, rozpoczęcie II Biegania z Leśną


Podsumowanie Biegu – wręczenie nagród, medali… :)

GALERIA ZDJĘĆ 

J. Wachowiak

video: Szwarc Gapa

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.