PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO
PRZEMYSŁU METALOWEGO „POMET”

ul. Partyzantów 5, 64-510 WRONKI, tel.: +48 67 25 40 431, fax: +48 67 25 40 472
www.pomet-wronki.com.pl e-mail: sekretariat@pomet-wronki.com.pl

Oferta pracy:

Operator prasy krawędziowej

miejsce pracy: Wronki

Opis stanowiska:

  • Obsługa prasy krawędziowej CNC
  • Ustawianie maszyny
  • Kontrolowanie pomiarów, wprowadzanie korekt
  • Utrzymywanie maszyny oraz stanowiska pracy w czystości

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe,
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,
  • Umiejętność czytania procesów technologicznych i rysunków technicznych,
  • Umiejętność obsługi komputera

CV prosimy wysyłać na adres:
sekretariat:
tel: (67) 2540-431
e.mal sekretariat@pomet-wronki.com.pl

Pracownik ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej administracji kadrowo – płacowej.
  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia.
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących zatrudnienia.
  • Tworzenie raportów i analiz z zakresu kadrowego.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców;
  • Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
  • Ewidencja zwolnień lekarskich;
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;
  • Organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;
  • Współpraca z instytucjami, przedsiębiorstwami, pracownikami w zakresie kadrowo – płacowym
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz aktualnych przypisów wykonawczych,
  • Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Terminowość i dokładność,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zgodnie tabelą płac

Operator lasera CO2, FIBER

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługa lasera typu AMADA,

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość przyuczenia do zawodu,
  • Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole.