Prymusi SP Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego

Dziś kolejna dawka wronieckich prymusów. „Kornelówka” ma ich mnóstwo, podobnie zresztą jak inne szkoły z Gminy Wronki. Cieszymy się, że dzieci jednak chcą się uczyć i z przyjemnością prezentujemy najlepszych z SP-2

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach

Nagrodę Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2016/2017 otrzymała
Patrycja Kapłon- uczennica klasy V C

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem w roku szkolnym 2016/ 2017
(nazwiska w kolejności alfabetycznej w poszczególnych klasach):

Klasa IV A

  1. Nicole Bartol- średnia 5,18 i wzorowe zachowanie
  2. Mateusz Chudziak – średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  3. Julia Gackowska – średnia 5,73 i wzorowe zachowanie
  4. Antoni Jankowski- średnia 5,09 i wzorowe zachowanie
  5. Martyna Jarysz- średnia 5,27 i bardzo dobre zachowanie
  6. Maria Kiełpińska- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  7. Marcin Król- średnia 5,73 i wzorowe zachowanie
  8. Marta Kudlińska- średnia 4,91 i bardzo dobre zachowanie
  9. Weronika Lis- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  10. Stanisław Michalak- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie
  11. Maria Miężał- średnia 5,36 i wzorowe zachowanie
  12. Antonina Nowak – 5,09 i wzorowe zachowanie
  13. Laura Sikora- średnia 4,91 i wzorowe zachowanie
  14. Zuzanna Ciesielska- średnia 5,36 i wzorowe zachowanie

Klasa IV B

  1. Kinga Dorna- średnia 5,27 i wzorowe zachowanie
  2. Julia Marciniak- średnia 5,00 i wzorowe zachowanie
  3. Nikola Plich- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie
  4. Jagoda Sobalik- średnia 5,18 i wzorowe zachowanie
  5. Anastazja Stróżyńska- średnia 5,09 i wzorowe zachowanie
  6. Natalia Woźniak- średnia 4,91 i bardzo dobre zachowanie

Klasa IV C

  1. Aleksandra Adamska- średnia 5,45 i wzorowe zachowanie

  2. Adrian Czaprański- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie

  3. Oliwia Garczyńska- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie

  4. Tomasz Gorący- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie

  5. Piotr Hoffmann- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie

  6. Maja Koput- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie

  7. Dawid Kudliński- średnia 5,45 i wzorowe zachowanie

  8. Marianna Piechowiak- średnia 4,91 i wzorowe zachowanie

  9. Olga Spychała- średnia 5,55 i wzorowe zachowanie

  10. Emilia Stróżyna- średnia 5,27 i wzorowe zachowanie

  11. Tomasz Talma- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie

  12. Aleksandra Wroczyńska- średnia 4,91 i bardzo dobre zachowanie

  13. Karolina Radziszewska- średnia 5,36 i wzorowe zachowanie

Klasa V A

  1. Hubert Buda- średnia 5,82 i wzorowe zachowanie

  2. Patryk Kaźmierczak- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie

  3. Mateusz Koszarek- średnia 5,18 i bardzo dobre zachowanie

  4. Anna Kowalska- średnia 5,09 i wzorowe zachowanie

  5. Maksymilian Misiewicz- średnia 5,27 i wzorowe zachowanie

  6. Jan Nowak- średnia 5,27 i bardzo dobre zachowanie

  7. Mikołaj Raś- średnia 5,64 i wzorowe zachowanie

  8. Wiktoria Rzepa- średnia 4,91 i bardzo dobre zachowanie

  9. Leticja Wallicht- średnia 5,82 i wzorowe zachowanie

  10. Zofia Zielińska- średnia 5,45 i wzorowe zachowanie

Klasa V B

  1. Gabriela Brzóska- średnia 5,00 i wzorowe zachowanie
  2. Jakub Cymborowski- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  3. Borys Michałek- średnia 4,91 i bardzo dobre zachowanie
  4. Alicja Napierała- średnia 5,09 i wzorowe zachowanie

Klasa V C

  1. Szymon Chojan- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  2. Stanisław Hibner- średnia 5,00 i wzorowe zachowanie
  3. Patrycja Kapłon- średnia 6,00 i wzorowe zachowanie
  4. Beniamin Rusinek- średnia 5,00 i wzorowe zachowanie
  5. Patryk Roman- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  6. Julia Rusinek- średnia 5,00 i wzorowe zachowanie

Klasa VI A

  1. Julia Konieczna- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  2. Wiktoria Morysiak- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie

Klasa VI B

  1. Julia Krzyżaniak- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  2. Emil Orzechowski- średnia 5,27 i bardzo dobre zachowanie
  3. Wojciech Piotr- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  4. Krzysztof Ratajczak- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  5. Barbara Serwata- średnia 5,18 i bardzo dobre zachowanie
  6. Jagoda Sip- średnia 5,09 i bardzo dobre zachowanie
  7. Maria Szeląg- średnia 5,73 i wzorowe zachowanie

Klasa VI C

  1. Agata Biniek- średnia 5,18 i wzorowe zachowanie
  2. Jakub Ciborski- średnia 5,00 i bardzo dobre zachowanie
  3. Jan Michalak- średnia 4,82 i bardzo dobre zachowanie
  4. Aleks Przybysz- średnia 5,27 i bardzo dobre zachowanie
  5. Aleksandra Rębarz- średnia 5,36 i wzorowe zachowanie
  6. Jagoda Roszak- średnia 5,27 i wzorowe zachowanie

 

ZWYCIĘZCY KONKURSÓW W KLASACH I- III

  1. Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania dla uczniów klas I- II: III miejsce: Gabriela Andrzejewska, kl. II;

  2. XIV Powiatowy Konkurs Literacki o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę: wyróżnienie: Piotr Stańko, kl. IIe;

  3. IV Gminny Konkurs Recytatorski „ Zamiast smucić się i płakać, lubię rymy czasem łapać”: I miejsce: Marcelina Grenda, kl. IIc;

  4. Gminny Konkurs Muzyczno – Ekologiczny „Eko – piosenka”: kategoria zespoły:

I miejsce: Kinga Jasnosik, Nikola Radzi, Oliwia Firlej, Noemi Alves, kl. IIIc;

ZWYCIĘZCY KONKURSÓW W KLASACH IV- VI

  1. Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego: I miejsce w kategorii klas piątych: Patrycja Kapłon, kl.Vc;
  2. Powiatowy Konkurs Literacki o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę: II miejsce (Srebrna Wrona) Leticja Wallicht, kl. Va, wyróżnienie: Weronika Lis, kl. IVa;
  3. Powiatowy Konkurs recytacji i prozy i poezji– „Pozostańcie wierni temu dziedzictwu”: III miejsce: Patrycja Kapłon, kl. Vc;
  4. IV Gminny Konkurs Recytatorski „ Zamiast smucić się i płakać, lubię rymy czasem łapać”: I miejsce: Zuzanna Ciesielska, kl. IVa, wyróżnienie: Maria Szeląg, kl. VIB;
  5. Gminny Konkurs Muzyczno– Ekologiczny „Eko – piosenka”: kategoria soliści: I miejsce: Alicja Napierała, kl. Vb, III miejsce: Barbara Serwata, kl. VIb;
  6. Gminny Konkurs Wiedzy o Lesie: nagroda dla Marii Szeląg, kl. VI b;
  7. Gminny Konkurs „ Woda niejedno ma imię”: I miejsce: Maria Szeląg, kl. VIb;
  8. Terenowa Gra Edukacyjna: III miejsce: Barbara Serwata, Wojciech Piotr, Emil Orzechowski, kl. VIb
  9. Turniej o puchar Tymbarka dziewcząt – etap gminny i powiatowy: I miejsce;
  10. Turniej o puchar Tymbarka chłopców – etap powiatowy: I miejsce;
  11. Turniej powiatowy Mała Piłkarska Kadra Czeka: I miejsce;
  12. Turniej Mała Piłkarska Kadra Czeka- etap rejonowy: II miejsce;
  13. Wojewódzki turniej Mała Piłkarska Kadra Czeka: I miejsce i kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego w Zamościu;
  14. Turniej o puchar Tymbarka dziewcząt – etap powiatowy: I miejsce;
  15. Powiatowe Biegi Przełajowe: II miejsce: Adrian Czaprański, kl.VIc;
  16. Turniej ogólnopolski – Ekstratalent: II miejsce;
  17. Kinder + sport: awans dziewcząt do ćwierćfinału wojewódzkiego turnieju piłki siatkowej;
  18. II Międzyszkolny Konkurs w SuperFarmer: II miejsce: Beniamin Rusinek, kl. Vc;
  19. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Znam Świętego Jana Pawła II”: w kategorii klas VI: III miejsce: Ilona Rekruciak, kl. VIc, w kategorii klas V: I miejsce: Patrycja Kapłon, kl. Vc, II miejsce: Mikołaj Raś, klasa Va, III miejsce: Jan Nowak, kl. Va, w kategorii klas IV: I miejsce Julia Gackowska, kl. IVa;
  20. Międzyszkolny Konkurs „Z książką, radiem, telewizją i komputerem w XXI w.”: I miejsce SP 2

Dane przygotowane i nadesłane przez szkołę.

Szwarc Gapa

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.