Wysoka wygrana Błękitnych!

Błękitni Wronki w przedostatniej kolejce Klasy Okręgowej pewnie pokonali Spójnię Strykowo. Wronczanie zaaplikowali rywalom aż sześć bramek!

Błękitni

Oferty Pracy Wronki

Piłkarze Błękitnych Wronki nie grają już o nic, a jednak pokazują, że potrafią wygrywać. Apetyty na kolejne zwycięstwo wzrosły po wygranej w poprzedniej kolejce z Wartą Sieraków. Spójnia Strykowo była zespołem, który po rundzie jesiennej zajmował pozycję lidera. Przyjezdni już w 5. minucie gry wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Bartosza Urbaniaka. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Wronczanie do remisu doprowadzili już trzy minuty później. W 12. minucie było już 2:1 dla podopiecznych Fabiana Myszkowskiego. Wronczanie przed końcem pierwszej połowy do bramki Spójni trafili jeszcze dwukrotnie i oba zespoły do szatni schodziły przy wyniku 4:1.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. Wronczanie dołożyli dwa kolejne gole i mogli spokojnie dograć mecz do końca. Gościom nie pomogła nawet fantastyczna bomba z około 40 metrów w wykonaniu Bartosza Urbaniaka, który tylko i wyłącznie zmniejszył rozmiary porażki. W spotkaniu ze Spójnią Strykowo bramki dla Błękitnych zdobyli: Patryk Dzikowicz, Michał Stasiak, Karol Sibilski, Adrian Janaszek i dwie Łukasz Biedziak.

Ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2014/2015 Błękitni Wronki rozegrają w najbliższą sobotę, 20 czerwca o godz. 13.00 w Rakoniewicach. Rywalem wronczan będzie miejscowy Sokół.