Apel o pomoc mieszkańców ul. Niepodległości 7,9 i Partyzantów 4

Mieszkańcy ul. Niepodległości 7,9 i Partyzantów 4 przesłali do mnie apel z prośbą o pomoc. Nie wiem czy pomogę, ale opublikować mogę

Oferty Pracy Wronki

Dzień dobry Pani Grażyno.

Mam prośbę: czy mogłaby Pani opublikować na swoich mediach apel mieszkańców ul. Niepodległości 7,9 i Partyzantów 4 do wszystkich ludzi NIE MIESZKAJĄCYCH w wyżej wymienionych budynkach,

o nie parkowanie swoich aut na naszych parkingach.

Notorycznie parkują tutaj pracownicy gminy (nazwisko – przyp. red.) oraz pracownicy ZK ( też notorycznie są to te same osoby).

W tych blokach mieszkają starsi ludzie i rodziny z małymi dziećmi i później przez takie sytuacje starsi schorowani ludzie oraz matki z małymi dziećmi nie mają gdzie pozostawić swoich aut i muszą szukać miejsc parkingowych przeważnie mocno oddalonych od wyżej wymienionych bloków, co utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Szanujmy siebie nawzajem i nie utrudniajmy sobie życia.

Pozdrawiamy serdecznie
mieszkańcy bloków przy ul. Niepodległości 7 i 9
oraz Partyzantów 4

Komentarz:

Pracownicy ratusza zostali poinformowani o Państwa prośbie, natomiast pracownicy Zakładu Karnego – to już inna „bajka”… Tutaj radziłabym wkładać kartki z informacjami i prośbami za wycieraczkę auta. I jeśli parking jest opisany, zarządca osiedla, jeśli ma takie uprawniania, może wyciągać konsekwencje, bo to teren wspólnoty, czyli prywatny.

Szwarc Gapa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *