Błękitni polegli w Dusznikach [FOTO]

Błękitni Wronki przegrali 0:2 z Sokołem Duszniki w osiemnastej kolejce Klasy Okręgowej. Wronczanie na wiosnę nie zdobyli jeszcze bramki.

Drugi mecz w rundzie wiosennej poznańskiej „Okręgówki” zakończył się porażką 0:2. Podopieczni Fabiana Myszkowskiego po raz kolejny nie zdołali zdobyć gola. Zespół z Dusznik na prowadzenie wyprowadził już w 8. minucie Michał Szade. Sokół przez całe spotkanie nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa, a w ostatniej minucie drugą bramkę dołożył Mateusz Łowigus.

Oferty Pracy Wronki

Duszniczan do zwycięstwa poprowadziła kilkunastoosobowa grupka kibiców, która co jakiś czas dawała o sobie znać. Obie drużyny mają teraz przerwę świąteczną i na ligowe boiska wrócą dopiero za dwa tygodnie. Błękitni Wronki zagrają 12 kwietnia o godz. 15.00 z Pogonią Lwówek. Spotkanie odbędzie się w Popowie.