Błękitni wreszcie wygrali [FOTO]

Podopieczni trenera Fabiana Myszkowskiego na wyjeździe pokonali 2:0 Patrię Buk i pierwszy raz w rundzie wiosennej zdobyli komplet punktów.

Błękitni Wronki wreszcie się przełamali! Podopieczni trenera Fabiana Myszkowskiego pokonali na wyjeździe Patrię Buk 2:0. Do siatki rywali trafili Jakub Wyrowski w 63. minucie i Filip Pawlak dziesięć minut później. Zwycięstwo nad przedostatnim zespołem w tabeli grupy zachodniej poznańskiej Klasy Okręgowej było pierwszym wiosennym spotkaniem, w którym wronczanie pokonali bramkarza rywali.

Oferty Pracy Wronki

Wronczanie zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli i ustępują jedynie liderowi ze Strykowa. Błękitni Wronki na swoim koncie zgromadzili 31 punktów odnosząc dziewięć zwycięstw w siedemnastu meczach.