Burmistrz i radni podziękowali dziś „Szeryfkom” z Placu Wolności ;) [wideo] [foto]

Sprawa rozpoczęła się w piątek, 26 września 2025, po godzinie 22.oo. Wówczas cztery dziewczyny: Maria Dąbrowska, Sylwia Cypel, Oliwia Knioch i Kinga Strzeszak nagrały filmik jak to pewien chłopak niszczy flagę. Przybiegły z nim do mojej redakcji. Postanowiłyśmy udostępnić ten filmik na „Wronieckim Bazarze”. Po chwili okazało się, że niszczyciel pojawił się obok redakcji i ma ze sobą flagę. Postanowiłam wyjść do niego i zmusić do odwieszenie jej na miejsce. Poprosiłam dziewczyny o nagrywanie filmu w razie, gdybym dostała w pysk… ;) żeby było wiadomo kto to zrobił. W czasie mojej „akcji” z Ukraińcem (a właściwie dwoma) okazało się, że właśnie jedzie Straż Miejska. Przekazałam SM niszczyciela do ukarania. Gdyby nie dziewczyny i Ich szybka decyzja przekazania mi filmu pewnie nie udałoby się znaleźć niszczyciela. A tak, dzięki SM, udało się go nawet ukarać! 

Dziewczynom podziękowano dziś w ratuszu :

A tak wyglądała cała akcja… :

Oferty Pracy Wronki

Foto, wideo: Szwarc Gapa

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *