Gratulacje, podziękowania i awanse – pod tymi trzema hasłami minęło tegoroczne spotkanie przedstawicieli lokalnego środowiska oświatowego zorganizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Wronki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 15 października w restauracji Hotelu Olympic
We wtorek 14 października 2025 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta polskiej oświaty, upamiętniającej rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku. Akademia była
Dziewiątka Wronki informuje o kolejnym remoncie kręgielni. Większą część kosztów pokryła Dziewiątka z własnego budżetu. Gmina Wronki współfinansowała remont
Sprawa rozpoczęła się w piątek, 26 września 2025, po godzinie 22.oo. Wówczas cztery dziewczyny: Maria Dąbrowska, Sylwia Cypel, Oliwia Knioch i Kinga Strzeszak nagrały filmik jak to pewien chłopak niszczy flagę. Przybiegły
W tej chwili w gminie Wronki trwa 76 inwestycji na kwotę ponad 22 miliony. Część z nich właśnie się zakończyła, część trwa, a część jest projektowana. Oto prezentacja przygotowana przez panią Marlenę Hibner – Kozę.
Drugie zebranie z mieszkańcami, inwestorami i radnymi oraz burmistrzem i urzędnikami ratusza w sprawie projektowanej budowy ferm kurzych odbyło się 22 września 2025 w Kłodzisku. Zapraszam do obejrzenia foto i wideo relacji
Uroczysta sesja Rady Miasta i Gminy Wronki odbyła się 11 września 2025 r. o godz. 16:00 w sali Wronieckiego Ośrodka Kultury. Wg moich statystyk zaproszenie przyjęło i udział w uroczystości wzięło 48% byłych radnych. Od 1990 do 2025 roku
Dziś w sali WOK o godz. 16.00 odbędzie spotkanie ze wszystkimi radnymi na przestrzeni lat 1990 – 2025 okazji 35 – lecia samorządności terytorialnej w Polsce. Na bazie Wronieckich Spraw i Wronieckiego Bazaru przygotowałam tablice historyczne
Firma KAMBET Kamil Nowak informuje na Fb, że praca przy budowie parku na Zamościu ukończona. W piątek, 5 września 2025 r. uroczyste otwarcie. Zapraszamy mieszkańców nie tylko Zamościa, do odwiedzenia go. Warto!
– Pierwszy miesiąc wakacji za nami, ale prace remontowo – inwestycyjne w Gmina Wronki toczą się dalej – pisze burmistrz Rafał Zimny i prezentuje zdjęcia z placów budów i inwestycji
Kopiowanie i wykorzystanie całości lub fragmentów tekstu oraz fotografii należących do redakcji portalu WronieckiBazar.pl bez zezwolenia lub podania źródła jest zabronione. Strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,