Czytelnik prosi o pomoc
Czytelnik prosi o pomoc. Chodnik na drodze Ćmachowo – Biezdrowo, przy firmie GELG, zapadł się, a On jeździe na wózku inwalidzkim. Myślę, że w tej sytuacji wystarczy zgłoszenie do urzędu

Dzień dobry.
Jestem inwalidą i jeżdżę na wózku inwalidzkim. Gdzie mam zgłosić uszkodzenie chodnika w miejscowości Ćmachowo – Biezdrowo.
Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Czytelnik Wronieckiego Bazaru
(dane do wiadomości redakcji)












