Dziewiątka Amica Wronki na mistrzostwach w Gostyniu

W Gostyniu w miniony weekend walkę o medale Międzywojewódzkich Mistrzostw strefy B toczyli młodzicy. Byli wśród nich wronczanie

Oferty Pracy Wronki
W konkurencji tandemów, odmiennie od starszych koleżanek i kolegów rywalizacja nie była toczona na pojedynki, a na lepszą sumę osiągniętą w 60 rzutach.
Ostatecznie brązowy medal dla Dziewiątki zdobyła para Jagoda Rainka i Aleksander Słodzinka. Tuż za podium zawody ukończyli Natalia KubiakJakub Przybył, natomiast Lena Woźniakowska i Patryk Konieczny byli 6. Pozostali nasi reprezentanci zajmowali miejsca, kolejno: 14. Lilianna Jabłońska z Kacprem Dregerem („Wrzos” Sieraków), 18. Noemi Alves i Szymon Kulczewski oraz 19. Emilia Batura i Bartosz Konieczny.
Eliminacje w grze indywidualnej były jednocześnie zaliczane do konkurencji par 🤝 W klasyfikacji młodziczek na miejscu 3. start zakończyły Jagoda Rainka i Natalia Kubiak 🥉 Na punktowanych do SSM pozycjach sklasyfikowane zostały również: 9. Emilia Batura i Noemi Alves oraz 12. Lena Woźniakowska i Lilianna Jabłońska 👍
Wśród młodzików na czwartym miejscu sklasyfikowany został Szymon Kulczewski w parze z Dominik Dutkiewicz (START Gostyń) 💪 Jakub Przybył i Aleksander Słodzinka byli 9., a bliźniacy Konieczni – Bartosz i Patryk – 13. 👍
Do finałowych startów indywidualnych zakwalifikowała się trójka Zielonych 💚 Najwięcej radości przyniosła nam Jagoda Rainka, której dobra gra pozwoliła wywalczyć złoty medal 🥇 Natalia Kubiak finałowe zmagania zakończyła na dobrej 10. pozycji 💪 W finale młodzików mieliśmy jednego reprezentanta – Jakub Przybył zakończył zawody na miejscu 12. 👏
Z MMM nasi reprezentanci U14 przywieźli zatem 3 medale 🥇🥉🥉 i wywalczyli 13,5 pkt. do systemu sportu młodzieżowego 💪 Podziękowania należą się trenerce Edyta Kląskała, która przez dwa dni dokładała wszelkich starań, aby jej podopieczni wypadli w Gostyniu jak najlepiej 💚
Przyszły kalendarz jest bardzo napięty 📅 Czas zacząć przygotowania do leszczyńskiego memoriału, który odbędzie się już w najbliższy weekend 🔜 Natomiast za miesiąc w Lesznie rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Młodzików
Źródło: Dziewiątka Amica Wronki