Firma ELMAX Group Sp. z o.o. Sp. K.
Nowa Wieś, ul. Lipowa 3
64-510 Wronki

Poszukuje osób na stanowiska:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Nowa Wieś

  • wymagane uprawnienia na wózek widłowy
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę.

KONTAKT: kadry@elmax-wronki.pl lub telefonicznie: 784-623-550

Magazynier

 Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
  • kontrolowanie zgodności dokumentów ze stanem faktycznym,
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji wewnątrz-firmowej,
  • załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem pojazdu,
  • wykonywanie prac magazynowych,
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
  • uczciwość, odpowiedzialność.

KONTAKT: a.przewozna@elmax-wronki.pl lub telefonicznie: 797-725-024