Oferty pracy Samsung SEPM Wronki lipiec 2022

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Monterka / Monter Elektroniki

Twoje zadania na stanowisku:

  • Składanie niewielkich elementów elektroniki,
  • Manualny montaż drobnych detali.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku po 8h (od 6.00 do 14.00)
  • Chęci nawiązania stałego zatrudnienia,
  • Dobrego wzroku (małe komponenty elektryczne).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta już po 6 miesiącach,
  • Wynagrodzenie za pracę 3400 – 4200 zł brutto / miesięcznie,
  • Atrakcyjny system premiowania – premia rośnie nawet do 20%,
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu,
  • Dodatkowe ubezpieczenia grupowe oraz karty Multisport,
  • Aplikację mobilną, nagrody dla pracowników.

Prześlij CV na adres: jaroslawa.fabis@gigroup.com.pl lub zadzwoń 508 000 889

Operator linii PBA

  • Bieżąca obsługa zautomatyzowanych maszyn,
  • Prace porządkowe przy stanowisku.

Czego oczekujemy:

  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku po 8h (od 6.00 do 14.00),
  • Min. podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • Chęci do nawiązania stałej współpracy,
  • Dokładności i koncentracji na pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie za pracę 4000 – 4800 zł brutto / miesięcznie, po 6 miesiącach nienagannej pracy gwarantowana wyższa stawka
  • Dodatkowe ubezpieczenia oraz karty Multisport,
  • Program lojalnościowy dedykowany dla operatorów maszyn.