Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: Hotel Olympic Wronki

Opis stanowiska:

Pracownik Recepcji będzie odpowiedzialny/a za profesjonalną bieżącą obsługę gości, zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu, informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu, dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność
  • umiejętność nawiązywania relacji i ich podtrzymywanie

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane do kontaktu:

tel. kom. : 728 436 458 lub 728 436 469

PRACOWNIK GOSPODARCZY

WYMAGANIA:

  • Wykonywanie drobnych napraw i remontów,
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie,
  • Elastyczność w ustalaniu godzin pracy.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij maila:

rekrutacje@marcelinmanagement.pl

tel. 728 436 458