MARCELIN MANAGEMENT Sp. z o.o.
ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
kontakt@marcelinmanagement.pl

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: Hotel Olympic – Wronki

Opis stanowiska:

Pracownik Recepcji będzie odpowiedzialny/a za profesjonalną bieżącą obsługę gości, zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu, informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu, dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność
  • umiejętność nawiązywania relacji i ich podtrzymywanie

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane do kontaktu:

tel. kom. : 728 436 458 lub 728 436 469

KELNER / KELNERKA / POMOC KELNERSKA

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów zgodnie z wymogami i standardami gastronomicznymi w Hotelu Olympic oraz za pozytywne budowanie relacji z Klientami.

WYMAGANIA:

  • komunikatywność
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

Osoby do kontaktu:

Mateusz 608 653 796

Karolina 728 436 458