III Bieganie z Leśną za nami! [FOTORELACJA]

3 czerwca w Szkole na Leśnej odbyło się kolejne już III Bieganie z Leśną. W imprezie uczestniczyli: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie oraz wszyscy Ci, którzy chcieli miło i aktywnie spędzić czas

Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili: Pan Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego oraz przedstawiciele Służby Leśnej z Nadleśnictwa Wronki.

III Bieganie z Leśną odbyło się pod patronatem Starosty Szamotulskiego Pana Józefa Kwaśniewicza, a współorganizatorami imprezy byli: Nadleśnictwo Wronki i Firma Dynaxo.

III Bieganie z Leśną obejmowało 8 biegów w następujących kategoriach:
– dziewczęta rocznik 2004-2006 na dystansie 800m
– chłopcy rocznik 2004-2006 na dystansie 1000m
– dziewczęta rocznik 2001-2003 na dystansie 1000m
– chłopcy rocznik 2001-2003 na dystansie 2000m
– dziewczęta rocznik 1998-2000 na dystansie 1000m
– chłopcy rocznik 1998-2000 na dystansie 2000m
– kobiety rocznik 1997 i starsze na dystansie 5000m
– mężczyźni rocznik 1997 i starsi na dystansie 5000m
– Bieg Malucha

W tym roku zorganizowany został również marsz Nordic Walking na dystansie 3000m.

Oprócz konkurencji biegowych przygotowano szereg atrakcji dodatkowych takich jak: siłacze, tor przeszkód, wyścigi (w worku, w taczce oraz w spodniach), balonówka, salon gier. Nie zabrakło również balonów oraz kolorowych rysunków na twarzy!

W konkurencjach biegowych nagradzane były pierwsze 3 miejsca.  Klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziewczęta z rocznika 2004-2006
I miejsce – Agata Radziszewska
II miejsce – Zofia Wojewoda
W tym biegu wzięły udział tylko dwie zawodniczki.

Chłopcy z rocznika 2004-2006
I miejsce – Emil Lisiak
II miejsce – Kamil Wald
III miejsce – Marcel Łukowski

Dziewczęta z rocznika 2001-2003
I miejsce – Anna Dąbrowska
II miejsce – Wiktoria Góral
III miejsce – Karolina Wasik

Chłopcy z rocznika 2001-200
I miejsce – Jakub Biniek
II miejsce – Janusz Bana
III miejsce – Dawid Bartczak

Dziewczęta z rocznika 1998-2000
I miejsce – Agnieszka Dominiczak
II miejsce – Monika Judek
III miejsce – Anna Kaszkowiak

Chłopcy z rocznika 1998-2000
I miejsce – Adrian Ratajczak
II miejsce – Mikołaj Pruc
III miejsce – Dawid Lewicki

Kobiety z rocznika 1997 i starsze
I miejsce – Aldona Górecka
II miejsce – Arleta Błoch
III miejsce – Milena Górecka

Mężczyźni z rocznika 1997 i starsi
I miejsce – Mateusz Rodewald
II miejsce – Maciej Soloch
III miejsce – Sławomir Kasprzak

Nordic Walking
I miejsce – Robert Raś
II miejsce – Lucyna Wald
III miejsce – Anita Cebernik

W konkurencjach dodatkowych nagrodzeni zostali:

Wyścig w worku
I miejsce – Jan Kalinowski
II miejsce – Jan Ryżek
III miejsce – Marcel Łukowski

Wyścig w taczce
I miejsce – Jan Ryżek i Dominik Polarczyk
II miejsce – Daniel Kawa i Jakub Kaczmarek
III – Jan Kalinowski i Łukasz Wiliński

Wyścig w spodniach
I miejsce – Anna Kaszkowiak i Monika Judek
II miejsce – Marcel Łukowski i Kamil Wald
III miejsce – Jan Kalinowski i Pola Marczyńska

Tor przeszkód
I miejsce – Wojciech Sobek
II miejsce – Jan Ryżek
III miejsce – Mateusz Szymkowiak

Siłacze
I miejsce – Jan Kalinowski
II miejsce – Jakub Kaczmarek
III miejsce – Jan Ryżek

Wszystkim wygranym gratulujemy niezwykłej sprawności i zwinności fizycznej! Wyniki klasyfikacji generalnej dostępne będą na oficjalnej stronie biegu www.szkolanalesnej.edu.pl/bieganiezlesna

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole serdecznie dziękujemy naszym partnerom, współorganizatorom oraz sponsorom:

-Staroście Szamotulskiemu
– Firmie Dynaxo
– Nadleśnictwu Wronki
– Wronieckiemu Klubowi Biegacza
– Firmie AMICA Wronki  S.A
– Firmie Samsung Electronics Poland Manufacturing
– Radzie Rodziców
– Restauracji „Pod Aniołami”
– Restauracji „Chilli”
– Hotelowi Olimpic
– Firmie DECODACH
– Firmie Wroklech
– Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem we Wronkach
– Firmie Amek
– Firmie Almar Polska S.A i Państwu Ziopaja
– Firmie Kraft – masarstwo, wędliniarstwo
– Firmie Handlowo usługowej Plantex Rafał i Mariusz Jeziorni
-Firmie V-Bud Walkiewicz
-Firmie Rafex
– Firmie Elmax
– Firmie handlowo usługowej  „Beata” Beata Lisowska
– Firmie GERPOL
– Pani Marii Kubiś z Księgarni we Wronkach
– Przedsiębiorstwu Komunalnemu we Wronkach
-Klubowi sportowemu KKS Lech Poznań
– Przedsiębiorstwu Handlowemu Grzyl, Zbigniew Grzyl
– Państwu Lutyńskim
– Wronieckiemu Bazarowi i Pani Grażynie Kaźmierczak

Jagoda Wachowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *