IV Konkurs Tańca z Pomponami o Złoty Wawrzyn za nami

IV Konkurs Tańca z Pomponami o Złoty Wawrzyn w Biezdrowie za nami. Startowało w nim 110 zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych. Zwycięzcami były wszystkie dziewczyny – piękne, sprawne, uśmiechnięte

Lekarze Specjaliści we Wronkach

IV Konkurs Tańca z Pomponami o Złoty Wawrzyn za nami.

Startowało 110 zawodniczek, reprezentantek następujących klubów:

Pati Dance CKiE Kwilcz

Pa-Mar-Sze CK Rogoźno

Fart Wągrowiec

Iskierki CK Rogoźno

Neo Team Wok Wronki

Miraż WOK Wronki

OSiR Studio Dance Tarnowo Podgórne

Wisienki Sieraków

BIG BANG Gostyń

UKS Wawrzyn Biezdrowo

Dzieci prezentowały się w konkurencjach: solo i duo/trio, w 4 kategoriach wiekowych: przedszkolaki, SP rocznik 2009, 2008, 2007, SP rocznik 2006, 2005, 2004 oraz szkoły ponadpodstawowe – rocznik 2003 i starsze.

Przepiękne stroje, ciekawa muzyka i choreografie oraz wysokie wyszkolenie zawodniczek świadczy o popularności tańca wśród młodzieży.
Dzięki zaangażowaniu trenerów i rodziców cały konkurs przebiegał sprawnie i bez zakłóceń.

Gratulujemy wszystkim startującym odwagi i aktywności na parkiecie. To dzięki wam ten Konkurs stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zmagania oceniało 3 osobowe jury w składzie: Dominika Kłoda, Julia Stoebe i Marta Szablewska.

Turniej otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Wronki Mirosław Wieczór.

Na zakończenie turnieju nagrody wręczali: dyrektor SP Biezdrowo Danuta Maślona, zastępca Burmistrza Robert Dorna oraz Lidia Grupińska, członek Zarządu UKS Wawrzyn.

Wyniki konkursu:

Konkurencja solo

Przedszkolaki:
I miejsce – Julia Lewicka – Miraż Wronki
II miejsce – Faustyna Nowak -Pati Dance – CK i E Kwilcz
III miejsce – Julia Wojciechowska Miraż Wronki

SP I – rok ur. 2009,2008, 2007
I miejsce – Kornelia Grabarkiewicz – UKS Wawrzyn
II miejsce – Zuzanna Lisek – Pati Dance – CK i E Kwilcz
III miejsce – Kinga Osowczyk – OSiR Tarnowo Podgórne

SP II – rok ur. 2006, 2005, 2006
I miejsce – Julia Śpiączka – Pati Dance – CK i E Kwilcz
II miejsce – Julia Lis – UKS Wawrzyn
III miejsce – Julia Barkowska – Wisienki Sieraków

Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Julia Nowaczyk – Pa-Mar-Sze Rogoźno
II miejsce – Julia Dembska – UKS Wawrzyn
III miejsce – Blanka Michalska – UKS Wawrzyn

Konkurencja duo/trio

Przedszkolaki
I miejsce – Patrycja Groncka, Oliwia Wróblewska – Pati Dance – CK i E Kwilcz
II miejsce – Aleksandra Łożyńska, Gabriela Starzonek- Miraż Wronki
III miejsce – Gabriela Świątek, Julia Rucińska – Iskierki Rogoźno

SP I – rok ur. 2009,2008, 2007
I miejsce – Aniela Ociepa, Łucja Nowak – UKS Wawrzyn
II miejsce – Hanna Barłóg, Adrianna Kwaśny – UKS Wawrzyn
III miejsce – Dominika Ryś, Patrycja Ciesielska – Pati Dance Kwilcz

SP II – rok ur. 2006, 2005, 2006
I miejsce – Julia Śpiączka, Gabriela Klejda, Julia Klejda – Pati Dance – CK i E Kwilcz
II miejsce – Kornelia Grabarkiewicz, Zuzanna Prętka, Martyna Mrowińska – UKS Wawrzyn
III miejsce – Julia Lis, Julia Hoffmann – UKS Wawrzyn

Szkoły ponad podstawowe
I miejsce – Julia Dembska, Blanka Michalska, Oliwia Hawryszkiewicz – UKS Wawrzyn
II miejsce – Barbara Kryś, Maria Kryś – UKS Wawrzyn
III miejsce – Patrycja Grygiel, Weronika Szymkowiak – UKS Wawrzyn

Wyróżnienia;
– za rytmiczność Amelia Szymanek – Wisienki Sieraków
– za piękny uśmiech: Nadia Kopras-Kabacińska – Miraż Wronki
– za pomysł choreograficzny: Olga Płóciennik – Wisienki Sieraków
– za grację i styl – Julia Hoffman
Nagrodę specjalną o wartości 300 zł, na uszycie stroju tanecznego, ufundowaną przez Pracownię Krawiecką FRAJDA otrzymała Julia Hoffman.

2 zestawy pon-ponów do ćwiczeń ufundowała firma BAZAR Agencja Reklamowa

większość fot.: Andrzej Kitzmann 
relacja i fot. FB  Formacja Taneczna ISKIERKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *