„Kręglarskie Przedszkole” zaprasza od piątku

Po covidowej przerwie od najbliższego piątku rusza „Kręglarskie Przedszkole”. Zapraszamy maluchy do zabawy. Szczegóły poniżej:

Kochani najmłodsi, wracamy z działalnością naszego „Przedszkola Kręglarskiego”. Zajęcia odbywać się będą w piątki od 15:00 do 17:00 na kręgielni przy Placu Targowym.
Ze względu na reżim sanitarny będziemy dzielić wszystkich chętnych na 4 osobowe grupy i co 30 minut będziemy przyjmować nową grupę.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na maila klubowego: kk9wronki@gmail.com – potrzebujemy imię, nazwisko i datę urodzenia oraz zgodę rodzica na uczestniczenie w zajęciach.

Zaczynamy już od najbliższego piątku 05.02.2021

K.K. Amica Wronki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *