Lista najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach

Lista uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach, którzy ukończyli z wyróżnieniem klasy IV-VI oraz lista uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych:

Klasa IV a – wychowawca: pani Ewa Spychała:

  1. Filip Maślona – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  2. Jakub Musielak – średnia 5,18, zachowanie bardzo dobre,
  3. Paulina Michalak – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  4. Ariel Kubiak – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.
  5. Zuzanna Nowak – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV b – wychowawca: pani Agnieszka Piechaczyk:

  1. Wioletta Lewandowska – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  2. Agata Zabłocka – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  3. Gabriela Andrzejewska – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  4. Maja Witkowska – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  5. Zuzanna Witkowska – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  6. Natalia Turowska – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  7. Damian Zastróżny – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV c – wychowawca: pani Natalia Antoszewska:

  1. Marcelina Grenda – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  2. Maksymilian Kucza – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV d – wychowawca: pani Eliza Paszyk:

  1. Kamil Nawrot – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  2. Karol Kudliński – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV e – wychowawca: pani Marta Taberska:

  1. Wojciech Downar – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  2. Szymon Cudaszewski – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  3. Hubert Młyńczak – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  4. Jędrzej Rój – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre.

Wyróżnieni uczniowie klas piątych:

Klasa V a – wychowawca: pani Jolanta Gębara:

  1. Mikołaj Guziak – średnia 5,50, zachowanie wzorowe,
  2. Zuzanna Chudziak – średnia 5,33, zachowanie wzorowe,
  3. Makary Nowierski – średnia 5,33, zachowanie bardzo dobre,
  4. Gabriel Zastróżny – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  5. Jakub Kamieniczny – średnia 5,17, zachowanie bardzo dobre,
  6. Filip Białyński – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  7. Weronika Myszka – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  8. Mikołaj Biskup – średnia 4,75, zachowanie wzorowe,
  9. Oliwier Maślona – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  10. Antoni Napierała – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V b – wychowawca: pani Maria Pospieszna:

  1. Jacek Ziołek – średnia 5,33, zachowanie wzorowe,
  2. Julia Muszyńska – średnia 5,33, zachowanie bardzo dobre,
  3. Laura Duczkowska – średnia 5,25, zachowanie bardzo dobre,
  4. Julia Suchowierska – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  5. Gabriela Janicka – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  6. Anna Sierchuła – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  7. Aleksandra Andrzejak – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  8. Maria Firlet – średnia 4,83, zachowanie wzorowe,
  9. Lucjan Roszak – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre.
  10. Martyna Ratajczak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V c – wychowawca: pani Jolenta Ostrowska:

  1. Wiktoria Kalinowska – średnia 5,67, zachowanie wzorowe,
  2. Barbara Wójcik – średnia 5,58, zachowanie wzorowe,
  3. Zuzanna Kałużyńska – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  4. Gabriela Downar – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  5. Kinga Jasnosik – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  6. Oliwia Przybysz – średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre,
  7. Nikola Radzi – średnia: 5,00, zachowanie wzorowe,
  8. Tamara Gnabasik – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  9. Oliwia Banach – średnia 4,92, zachowanie wzorowe,
  10. Joanna Misiewicz – średnia 4,92, zachowanie wzorowe,
  11. Kamil Kałek – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  12. Oliwia Firlej – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  13. Amelia Pawlak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V d – wychowawca: pani Anna Pietrzak:

  1. Karina Stencel – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre.

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych:

Klasa VI a – wychowawca: pani Aneta Rakowicz:

  1. Julia Gackowska – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  2. Marcin Król – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  3. Nicole Bartol – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  4. Weronika Lis – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  5. Antonina Nowak – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  6. Laura Sikora – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  7. Zuzanna Ciesielska – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  8. Antoni Jankowski – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  9. Maria Miężał – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  10. Alicja Chłopowiec – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  11. Martyna Jarysz – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  12. Maria Kiełpińska – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  13. Maria Cygan – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  14. Daniel Prostak – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  15. Mateusz Chudziak – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa VI b – wychowawca: pani Lucyna Kurasz:

  1. Julia Krenc – średnia 5,64, zachowanie wzorowe,
  2. Kinga Dorna – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  3. Jagoda Sobalik – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  4. Katarzyna Noje – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  5. Julia Marciniak – średnia 4,91, zachowanie wzorowe,
  6. Anastazja Stróżyńska – średnia 4,82, zachowanie wzorowe.

 

Lista uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach,
którzy osiągnęli sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

Uczniowie Kornelówki chętnie brali udział w licznych konkursach w minionym roku szkolnym. Poza zwycięstwami w wielu konkursach matematycznych, plastycznych, historycznych, przyrodniczych, sportowych itd. organizowanych na terenie szkoły, uczniowie mieli też liczne sukcesy w konkursach gminnych, powiatowych, ogólnopolskich, a nawet – w konkursie międzynarodowym.
Oto lista tych sukcesów. Wszystkim uczniom gratulujemy!

1) Sukcesy w konkursach międzynarodowych:

  • XXVIII Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” (organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych):

‑ wynik bardzo dobry – Michał Szczypiorski, kl. II c,

‑ wyróżnienia:
Gabriel Hojan, kl. II c, Filip Maślona – klasa IV a, Julia Muszyńska – kl. V b, Marcin Król – kl. VI a.

2) Konkursy ogólnopolskie:

  • Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe „Panda” z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, przyrody i historii (organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI):

‑ wyróżnienia:
Julia Muszyńska (V b) – 10. miejsce w Polsce w konkursie z języka angielskiego w kategorii klas piątych, Jakub Musielak (IV a) – 7. miejsce w Polsce w konkursie z przyrody w kategorii klas czwartych, Filip Maślona (IV a) – 9. miejsce w Polsce w konkursie z przyrody w kategorii klas czwartych, Julia Gackowska (VI a) – 9. miejsce w Polsce w  konkursie z przyrody w kategorii klas szóstych.

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Zapobiegajmy pożarom” (organizator: Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP):

‑ do eliminacji wojewódzkich z klas I-III szkół podstawowych zakwalifikowały się dwie prace naszych uczniów: Karola Krzyżaniaka z kl. I a, Marcina Kanarkowskiego z kl. I d.

3) Konkursy powiatowe:

  • XIII Powiatowy konkurs poetycki w hołdzie Janowi Pawłowi II ‑ Strofy o Niepodległej – konkurs recytatorski i plastyczny (organizator: Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w Sierakowie):

‑ Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Niepodległej”: I miejsce – Hanna Regdosz, kl. II b,

‑ Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Gdy myślę Ojczyzna…” – wyróżnienia: Michał Srech (I a), Julia Bednarek (II a), Nicole Bartol (VI a).

  • Konkurs Powiatowy: „Odblaskowo bezwypadkowo” (organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach):

‑ wyróżnienie: Zosia Nowaczkiewicz, kl. I b.

  • Powiatowy konkurs plastyczny dla dzieci „Mój Pluszowy Miś” (organizator: Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu):

‑ wyróżnienie ‑ Julia Sass, kl. II c.

  • Konkurs Powiatowy: „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa” (organizator: Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach):

‑ wyróżnienia: Gabrysia Starzonek (I b), Szymon Jakubiak (I b).

  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Szamotulskiego w Warcabach Klasycznych:

– I miejsce w kategorii dziewcząt do lat 10 – Zofia Nowaczyk (I b),

‑ I miejsce w kategorii chłopców – rocznik 2006 i młodsi – Filip Krause (IV d),

‑ II miejsce w kategorii chłopców – rocznik 2006 i młodsi – Filip Maślona (IV a).

  • IV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej (organizowany przez Zespół Szkół w Mieście Obrzycko):

‑ II miejsce w kategorii klas IV-VI – Julia Turowska (V b),

‑ III miejsce w kategorii klas IV-VI – Gabriela Janicka (V b).

  • XVI Powiatowy Konkurs Literacki „O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę” (organizator: Wroniecki Ośrodek Kultury):

‑ Srebrna Wrona – Franciszek Benedykczak, kl. II c. 

4) konkursy gminne i międzyszkolne:

  • I Gra Miejska „100-lecie Odzyskania Niepodległości” (zorganizowana przez Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach):

‑ I miejsce – reprezentacja szkoły w składzie: Laura Sikora, Julia Gackowska oraz Marcin Król (VI a).

  • IV Dyktando Wronieckie (organizatorzy: Gmina Wronki i Wroniecki Ośrodek Kultury):

‑ w kategorii klas I-III:
I miejsce ‑ Barbara Muchyńska (II c), II miejsce ‑ Mikołaj Zastróżny (II a),

‑ w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej: I miejsce – Julia Muszyńska (V b).

  • Międzyszkolny Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową:

‑ w kategorii klas IV-VI:
I miejsce – Anna Sierchuła (V b), II miejsce – Mateusz Nowicki (V c) i Martyna Ratajczak (V b), III miejsce – Zuzanna Witkowska (IV b).

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II – Ojcem Polaków”:

‑ w kategorii klas I-III:
I miejsce ‑ Hanna Regdosz (II b), II miejsce ‑ Weronika Miężał (I a), wyróżnienia: Karol Krzyżaniak (I a), Miłosz Anioł (I a), Lena Krygier (I c), Nadia Kopras-Kabacińska (II b),

‑ w kategorii klas IV-VI:
I miejsce ‑ Julia Suchowiejska (V b), wyróżnienia: Weronika Myszka (V a), Natalia Turowska (IV b), Gabriela Janicka (V b).

  • Turniej minipiłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Wronek:

‑ srebrny medal w kategorii klas V (rocznik 2007): Anna Sierchuła i Julia Turowska (V b).

  • Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki:

‑ I miejsce w kategorii: bieg dla chłopców z klas I i II ‑ Damian Czaprański (II c),

‑ II miejsce w kategorii: bieg dla chłopców z klas I i II ‑ Rafał Kudliński (II c),

‑ III miejsce w kategorii: bieg dla dziewcząt z klas I i II ‑ Alicja Szymańska (II b).

  • Gminny konkurs plastyczny „Oczyszczając ścieki chronimy wodę” (organizator: Przedsiębiorstwo Komunalne we Wronkach):

‑ w kategorii I-III: II miejsce – Dawid Szymaniak (I d), III miejsce – Joanna Libera (I d),

‑ w kategorii IV-VI: II miejsce – Maja Fenrych (VI a), III miejsce – Antonina Nowak (VI a).

 

Dane podane przez szkołę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *