LUKS „Gry Logiczne” z medalami w mistrzostwach

Zawodnicy LUKS „Gry Logiczne” we Wronkach wzięli udział w III Ogólnopolskich Mistrzostwach o Puchar Burmistrza Żerkowa w Warcabach Międzynarodowych. Gracze wrócili z dwoma złotymi i jednym srebrnym medalem

Oferty Pracy Wronki

Złoty medal w kategorii Kobiet wywalczyła Sylwia Krause.

W kategorii mężczyzn również złoto wywalczył Łukasz Zieliński.

Srebrny medal w kategorii chłopców do lat 8 zdobył Filip Krause.

W kategorii dziewcząt do lat 10 tuż za podium na IV miejscu uplasowała się Aleksandra Skobel, a Julia Sobkowska zajęła dobrą 10 pozycję.
W kategorii dziewcząt do lat 8 wysokie 5 miejsce tracąc tylko dwa punkty do pierwszego miejsca zajęła Róża Szwak.
Dobry turniej rozegrał także Tomasz Stachnik zajmując 11 miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii chłopców do lat 8 (41 zawodników).

W kategorii chłopców do lat 10 wystartowało 4 zawodników z Wronek zajmując kolejno miejsca:
10. Jędrzej Sznajdrowski
11. Filip Maślona
12. Mateusz Maślona
13. Wojciech Knap.

W kategorii chłopców do lat 12 zagrał Paweł Szwak zajmując 7 miejsce.
W kategorii mężczyzn oprócz „złotego” Łukasza Zielińskiego wystartowało jeszcze 3 naszych zawodników, zajmując miejsca:
7. Mateusz Skobel
8. Daniel Dłużewski
11. Ryszard Komorowicz.

Dzięki współpracy prezesa klubu z Panem Pawłem Hibnerem prowadzącym zajęcia warcabowe w SP w Chojnie, dzieci z Chojna mogły wyjechać na tak licznie obsadzony turniej zdobywając cenne doświadczenie.
W turnieju dodatkowo prowadzona była klasyfikacja szkół podstawowych, w których Szkoła Podstawowa w Chojnie zajęła X miejsce.
Filip Krause rozgrywający tego dnia bardzo dobre zawody, wypełnił normę na V kategorię.

Wyjazd możliwy był dzięki środkom z dotacji Miasta i Gminy Wronki.

Źródło: LUKS „Gry Logiczne”