Medale dla Wronieckiego Klubu Karate
29 maja w Mosinie zawodnicy z Wronieckiego Klubu Karate brali udział w ostatnim turnieju w tym sezonie – napisała do nas trenerka Agnieszka Smolarek. Przedstawiamy więc sukcesy naszych młodych karateków:

29 maja w Mosinie zawodnicy z Wronieckiego Klubu Karate brali udział w ostatnim turnieju w tym sezonie.
Oto wyniki:
Kumite:
Kata żółte pasy:
Kihon:
Kata drużynowe:
Serdecznie gratulujemy!
Źródło: Wroniecki Klub Karate











