Mikołaj rozdawał cukierki przy Wronieckim Osiołku :)

6 grudnia, jak tradycja nakazuje, w mieście pojawił się MIKOŁAJ. I mimo iż sam miał dziś imieniny, to jednak rozdawał prezenty innym dzieciom

Mikołaj (prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Wronieckiej, Paweł Bugaj) w asyście „Śnieżynki” (Jacek Rosada, redaktor naczelny „Gońca Ziemi Wronieckiej”) pod czujnym okiem Szwarc Gapy z „Wronieckiego Bazaru” rozdawał dziś na wronieckim Rynku, przy Osiołku Psikusie cukierki i kartki pocztowe z osiołkiem.

Oferty Pracy Wronki

S2680061

Dzieci z grupy cztero- i sześciolatków z Przedszkola Nr 2 na Placu Wolności przyszły odwiedzić Osiołka i spotkały Mikołaja oraz redaktora Jacka Rosadę :)

S2680046

Każdy dostał z worka Mikołaja słodycze i każdy mógł też zadzwonić dzwonkiem Mikołaja na szczęście.

Dzieci ubrane w piękne odblaskowe kamizelki (podarunek z wronieckiego ratusza) zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, redaktorem Jackiem oraz paniami opiekunkami.

S2680052

Zaśpiewały też chórem Mikołajowi piosenkę o Mikołaju :)

Mikołaj, któremu w worku zostały jeszcze cukierki częstował nimi napotkanych przechodniów. Pytał, czy byli grzeczni, a skoro byli – dostawali cukierki. Nie wiem, czy rzeczywiście było tylu grzecznych w okolicy? Tylko jeden pan (przy bankomacie) powiedział, że nie był grzeczny i nie chce cukierka :( I nie dostał.

Dostał za to nasz kolega Zenek (z Kramu):

S2680065

Dostały Panie z Delikatesów PSS Społem, które miały mikołajkowe czapeczki:

S2680068

I Pani Ala przy kasie :)

S2680069

Dostała Pani krawcowa:

S2680070

I dostał Waldziu w redakcji „Wronieckiego Bazaru”. Mógł też zadzwonić sobie dzwonkiem Mikołaja :)

S2680071

A oto galeria zdjęć wykonanych przez Szwarc Gapę:

Jest też filmik nagrany przez Szwarc Gapę. Zapraszam do obejrzenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *