MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W dniach 5-10.03.24r. w Szklarskiej Porębie odbyły się Mistrzostwa Polski w warcabach 100 polowych w grze klasycznej (czas 1h + 30 sek.) aktywnej (15 min+ 5 sek.) i błyskawicznej (3 min.+2 sek.). W zawodach wzięło udział 5 zawodników klubu LUKS: Oskar Lewicki, Wiktor Krela, Eryk Niewiński (juniorzy do 10 lat), Julia Sobkowska (juniorka do 16 lat) oraz Szymon Lewicki (junior do 16 lat)

Opiekunami drużyny byli Justyna Krela i Przemysław Maślona

Brązowy medal w grze aktywnej zdobył Oskar Lewicki, w grze klasycznej 5️⃣ w kategorii do 10 lat.

Wysokie miejsca zajęli także Wiktor Krela 4️⃣ (gra błyskawiczna) oraz Julia Sobkowska 5️⃣ (gra błyskawiczna) i 6️⃣ (gra aktywna).

Dzielnie radzili sobie i zdobywali cenne doświadczenie debiutant w indywidualnych MP Eryk Niewiński oraz jako najmłodszy rocznik w kategorii do 16 lat Szymon Lewicki.