MORMIN SUMMER LAKE II NA MORMINIE JUŻ JUTRO!

Już jutro odbędzie się druga edycja Mormin Summer Lake. Zagrają ROOBS, JENDRUL, MALOS, CANDYBASS, PETERSKY, ŚMIGI DJ oraz DJ SEBA. Start o godzinie 21.00, time table poniżej. Bilety dostępne online lub jutro w w cenie 60 złotych

https://www.biletomat.pl/bilety/mormin-summer-lake-dobrojewo-38186/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0ZOHaUNmenX3lZXcAgtLAEtxyMyi_eV336yeySyN82RWJAFlzK-CKQwOY_aem_a7jr0ClUzT2gLprg1R13bA

Oferty Pracy Wronki


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *