Najlepsi uczniowe ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi
|W piątek zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Był długi jak zawsze i ciekawszy niż poprzednie. Szczególnie wyróżnili się w nim uczniowie, których nazwiska publikujemy poniżej
UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W NOWEJ WSI
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Nagroda Burmistrza – Daria Ptak za najwyższą średnią ocen – 6,0 oraz sukcesy w konkursach zewnętrznych, najlepszy wynik w szkole ze sprawdzianu szóstoklasisty.
Tytuł Absolwenta Roku 2016 – Damian Wożniak za wysoką średnią w klasie szóstej oraz godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach na szczeblu Województwa, powiatu i gminy
Tytuł Najlepszy Sportowiec 2016roku – Anna Dąbrowska
Klasa IA
Maria Boch
Lena Krela
Antonina Dudkiewicz
Adam Nowak
Eryk Nowak
Olivier Radel
Antonina Szmyt
Zuzanna Skrzypkowiak
Maksymilian Pospieszny
Zofia Chojan
Paula Wojciechowska
Kacper Kinowski
Magdalena Zastróżna
Fabian Majchrzak
Marta Sobańska
Gabriela Szóstak
Tobiasz Kubiak
Nikola Beze
Kornelia Klimecka
Julian Bandura
Klasa IB
Stanisław Chudziak
Oskar Tyrchan
Oliwier Chmielewski
Amelia Staszek
Jakub Przybył
Michał Urlych
Julia Brych
Igor Chytry
Elżbieta Paczkowska
Filip Wieczorek
Brajan Gumny
Kornelia Kin
Martyna Kubiak
Gabriel Maćkiewicz
Nicola Maślona
Michał Urlych
Maciej Dymek
Klasa IIA
Magdalena Michalska
Stanisław Michalski
Maciej Tomczak
Mikołaj Biniek
Jeremiasz Boracki
Mateusz Wicenty
Adrian Brzóska
Adam Trojanek
Magdalena Szymańska
Amelia Mąkosza
Mateusz Telak
Dagmara Frankowska
Klasa IIB
Rafał Gniadek
Kamil Skotnicki
Majchrzak Zofia
Stanisław Dąbrowski
Paulina Kopka
Zuzanna Jędrzejczak
Agnieszka Rzepa
Mateusz Maślona
Julia Jeziorna
Julia Kinowska
Dawid Grupa
Kaszkowiak Bartosz
Klasa IIC
Bartosz Orzeł
Nowacki Jakub
Olimpia Michalak
Dominik Pruc
Maciej Klemeński
Andrzej Grott
Zuzanna Piechowiak
Maja Wojciechowicz
Oliwia Starosta
Maria Kruszona
Weronika Karczmitowicz
Dawid Mikołajczak
Klasa IIIA
Igor Byliński
Marta Jądrzyk
Maria Kapłon
Wiktoria Smogulska
Maria Miężał
Gracjan Wojciechowski
Damian Łukaszewski
Martyna Waidemann
Emilka Michalska
Olaf Machnicki
Klasa III B
Witold Dąbrowski
Karol Boch
Wiktoria Heba
Marek Skotnicki
Szymon Świniarski
Maks Kaźmierczak
Amelia Klimczak
Antonina Dorocka
Piotr Kuźnicki
Oskar Kaczmarek
Kacper Kujawa
Klasa IV
Jakub Bartkowiak -5,33wz
Nikola Białek -5,33 wz
Dominik Stańko – 5,33 wz
Kacper Waroś – 5,33wz
Norbert Wiśniewski – 5,25 wz
Kamil Guziak – 5,25 wz
Magdalena Tomaszewska –5,17 bdb
Zuzanna Lubik – 5,17 wz
Natalia Rusin – 5,08 wz
Weronika Woźniak – 5,08 bdb
Izabela Kaźmierczak – 5,08 wz
Amelia Michalak – 4,92 wz
Maksymilian Brust- 4,83 wz
Weronika Kaźmierczak – 4,83 wz
Roksana Lech – 4,75 wz
Oliwia Piaskowska Niszczak- 4,75wz
Klasa V A
Anna Michalska – 5,92 wz
Zofia Gorzkowska – 5,83 wz
Mateusz Rusin – 5,67 wz
Agata Radziszewska – 5,33 wz
Agata Miężał – 5,33 wz
Tomasz Stołowski – 5,17 wz
Amelia Skrzypkowiak – 5,0 wz
Klasa V B
Paulina Bączyk – 5,83 wz
Małgorzata Mierzwa – 5,67 wz
Maciej Chudziak – 5,67 bdb
Jakub Gzylkowiak – 5,55 wz
Julia Grochowina – 5,42 wz
Anna Lisowska – 5,25 bdb
Mateusz Solarski – 5,18 bdb
Agata Dymek – 5,08 wz
Klasa VIA
Maria Dąbrowska – 5,75 wz
Damian Woźniak – 5,25 wz
Patryk Hoffmann – 5,25wz
Oliwia Skrzypkowiak -5,25 wz
Zuzanna Podgórska – 5,0 wz
Julia Juraszek – 5,0wz
Aleksandra Przybylak – 4,83 wz
Patrycja Frąckowiak – 4,75 bdb
KLASA VIB
Daria Ptak – 6,0 wz
Anna Dąbrowska – 5,58 wz
Wiktoria Dobierska – 5,42 bdb
Agnieszka Kaczmarek – 5,42 wz
Laura Króliczak – 5,25 bdb
Tomasz Dwóżnik – 5,17 wz
Aleksandra Kaczmarek – 5,1 wz
Kacper Karczminowicz – 4,92 bdb
Majchrzak Roksana – 4,92 bdb
Klaudia Guziak – 4,75 wz