Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 we Wronkach

Zakończył się ten jakże trudny rok szkolny 2019/2020, na pewno historyczny, naznaczony epidemią. Trudny zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli. Przedstawiamy Państwu listę najlepszych uczniów pod względem nauki oraz wyróżniających się w sporcie. W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię nie odbyło się wiele konkursów różnych szczebli, stąd lista jest krótsza niż zawsze. Wyróżnionym gratulujemy i życzymy powrotu do normalności od września

SP3

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach

rok szkolny 2019/2020

Uczniowie klasy ósmej uzyskujący w ciągu dwóch lat nauki (w klasie siódmej i ósmej) najwyższą średnią ocen oraz wyróżniający się nienaganną postawą uhonorowani wpisem do Księgi Herbertowskiej oraz tytułem Primus Inter Pares:

  1. Anna Monika Kowalska (VIII D) – średnia z dwóch lat 5,73
  2. Leticja Franciszka Wallicht (VIII D) – średnia z dwóch lat 5,71
  3. Hubert Buda (VIII D) – średnia z dwóch lat 5,68

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem

Klasa V s

  1. Tobiasz Maciejewski – średnia 5,50
  2. Tymon Kaniewski – średnia 5,33
  3. Tomasz Konieczny – średnia 5,33
  4. Lena Ogrodowczyk – średnia 5,17
  5. Piotr Stańko – średnia 5,17
  6. Martyna Kurowska – średnia 5,08
  7. Wojciech Remisz – średnia 5,08
  8. Lena Bednarska – średnia 5,00
  9. Kacper Biernacki – średnia 5,00
  10. Jan Hagno – średnia 4,92
  11. Nadia Stromczyńska – średnia 4,92
  12. Maciej Sip – średnia 4,83
  13. Marcel Woźny – średnia 4,83
  14. Antonina Świderska – średnia 4,75

Klasa VI s

  1. Filip Maciejewski – średnia 5,83
  2. Tomasz Daniel Regdosz – średnia 5,83
  3. Mateusz Łożyński – średnia 5,75
  4. Goran Noe Brzóska – średnia 5,67
  5. Dagmara Maria Frankowska – średnia 5,58
  6. Maciej Tomczak – średnia 5,50
  7. Patryk Antoni Wojcieszak – średnia 5,42
  8. Adrian Brzóska – średnia 5,33
  9. Gabriela Irzykowicz – średnia 5,25
  10. Szymon Ławida – średnia 5,25
  11. Filip Nowak – średnia 5,17
  12. Marceli Kurowski– średnia 5,00
  13. Maja Laura Kwiatek – średnia 5,00
  14. Jakub Bogdan Michalski – średnia 5,00
  15. Jakub Grzelewski – średnia 4,92
  16. Mikołaj Pawlicki– średnia 4,92
  17. Judyta Wiktoria Węgierek – średnia 4,92
  18. Aleksander Dondaj – średnia 4,83
  19. Julia Martyna Śrama – średnia 4,83

Klasa VII  A

  1. Jakub Kaczyński – średnia 5,54
  2. Igor Filip Brzóska – średnia 5,50
  3. Franciszek Sławomir Kubiak – średnia 5,43
  4. Jędrzej Machaj – średnia 5,21
  5. Aleksander Michalski – średnia 5,21
  6. Norbert Wojciech Krzewina – średnia 4,93
  7. Anastasiia Uskova – średnia 4,92
  8. Amelia Spychała – średnia 4,86
  9. Mateusz Wachowiak – średnia 4,86

Klasa VII  B

  1. Paulina Anna Wargacka – średnia 5,57
  2. Witold Dąbrowski – średnia 4,93

Klasa VII  C

  1. Nadia Monika Hały – średnia 5,57
  2. Rozalia Talma – średnia 5,57
  3. Oliwia Grześkowiak – średnia 5,07
  4. Hubert Lisiak – średnia 5,00
  5. Sara Magdalena Minczykowska – średnia 4,93
  6. Nikola Runowska – średnia 4,93
  7. Klaudia Toporek – średnia 4,86

Klasa VII D

  1. Julia Krenc – średnia 5,29
  2. Weronika Lis – średnia 5,29
  3. Maria Miężał – średnia 5,14
  4. Jagoda Sobalik – średnia 5,14
  5. Kinga Maria Dorna – średnia 5,07
  6. Anastazja Elżbieta Stróżyńska – średnia 4,86
  7. Julia Marciniak – średnia 4,79

Klasa VII s

  1. Olga Dominika Spychała – średnia 5,50
  2. Jędrzej Sznajdrowski – średnia 5,36
  3. Karolina Radziszewska – średnia 5,29
  4. Aleksandra Adamska – średnia 5,21
  5. Dawid Kudliński – średnia 5,14
  6. Michał Antoni Łuczak – średnia 5,00
  7. Emilia Justyna Stróżyna – średnia 4,93
  8. Oliwia Garczyńska – średnia 4,86
  9. Marianna Piechowiak – średnia 4,79

Klasa VIII A

  1. Kamil Guziak – średnia 5,33, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Agnieszka Krzyżaniak – średnia 5,11, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Kacper Waroś – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Zofia Weronika Zielińska – średnia 5,00, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  5. Natalia Rusin – średnia 4,94, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Dominik Stańko – średnia 4,94, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  7. Magdalena Tomaszewska – średnia 4,89, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  8. Zuzanna Lubik – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  9. Julia Rusinek – średnia 4,83
  10. Amelia Michalak – średnia 4,82
  11. Nikola Katarzyna Białek – średnia 4,78
  12. Izabela Kaźmierczak – średnia 4,78
  13. Julia Konieczna – średnia 4,78

 

Klasa VIII B

  1. Andżelika Anna Szafran – średnia 5,56, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Zuzanna Garstka – średnia 5,39, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Gabriela Anna Roszak – średnia 5,11
  4. Oliwia Anastazja Śrama – średnia 4,94, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  5. Agata Liniewicz – średnia 4,78
  6. Aleksandra Szczecińska – średnia 4,78

Klasa VIII C

  1. Dawid Grencel – średnia 5,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Mikołaj Kamil Batura – średnia 5,39, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Jakub Maciej Grupa – średnia 5,18, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Bartosz Zbigniew Krzyżaniak – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  5. Mauro Dawid Makówka – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Jan Paweł Frankowski – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa VIII D

  1. Anna Monika Kowalska – średnia 5,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Leticja Franciszka Wallicht – średnia 5,78, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Hubert Buda – średnia 5,72, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Jan Paweł Nowak – średnia 5,50, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  5. Mikołaj Raś – średnia 5,50, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Wiktoria Rzepa – średnia 5,44, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  7. Mateusz Koszarek– średnia 5,33, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  8. Patryk Kaźmierczak – średnia 5,22, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  9. Maksymilian Krzysztof Misiewicz – średnia 5,22, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  10. Jakub Dawid Malinowski – średnia 5,17, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  11. Weronika Wieczorek – średnia 4,78

Klasa VIII E

  1. Alicja Napierała – średnia 5,22, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Gabriela Brzóska – średnia 5,11, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa VIII  s

  1. Julia Rusinek – średnia 4,83

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE:

  1. Ogólnopolska Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia

II miejsce w eliminacjach powiatowych: Anna Kowalska, klasa VIII D

opiekun: Beata Pyzik

  1. IV Międzyszkolny Konkurs na Najlepsze Tłumaczenie Wiersza Zbigniewa Herberta na Język Angielski, Hiszpański, Niemiecki i Rosyjski.

Tytuł Laureata w kategorii Język Niemiecki:  Zuzanna Lubik, klasa VIII A

opiekun: Katarzyna Giersberg-Oleksiak

  1. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna “Olimpus”

Tytuł Laureata – IV miejsce: Olga Spychała, klasa VII S

opiekun: Arlena Stachowiak

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

Wyróżnienie: Tobiasz Maciejewski – klasa V s, Filip Maciejewski – klasa VI s, Goran Brzóska – klasa VI s, Maciej Tomczak – klasa VI s, Patryk Kaźmierczak – klasa VIII D, Mikołaj Raś – klasa VIII D

opiekunowie: Karolina Kwapisz, Lucyna Jasionowska, Arlena Stachowiak

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE I GMINNE

  1. Wojewódzki Konkurs Ekologiczny “ Drzewo Franciszka”

II miejsce: Anna Kowalska, klasa VIII D, Leticja Wallicht, klasa VIII D, Mikołaj Raś, klasa VIII D

opiekun: Beata Pyzik

  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Udział w etapie rejonowym: Mikołaj Raś, klasa VIIID

opiekun: Beata Pyzik

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Mistrzostwa Wielkopolski w Biegach Przełajowych (LZS)

I miejsce: Wojciech Remisz, klasa Vs

opiekun: Leszek Biedziak

  1. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej (o Puchar Tymbarka)

II miejsce: Mikołaj Brzóska, Goran Brzóska, Jan Hagno, Tomasz Konieczny, Ksawery Drożyński, Hubert Przybył, Jan Hibner, Wojciech Remisz, Aleksander Dondaj, klasa Vs i VI s

opiekun: Bartosz Hoffmann

  1. Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

II miejsce: Martyna Kurowska, Antonina Świderska, klasa Vs

opiekun: Leszek Biedziak

  1. Wielkopolski Turniej Minisiatkówki w Gostyniu

III miejsce: Martyna Kurowska, Antonina Świderska, Gabriela Czechowska, Gabriela Irzykowicz, Julia Budniok, klasa Vs i VI s

opiekun: Leszek Biedziak

  1. Gminny Turniej Siatkarskich Singli Dziewcząt r. 2009

I miejsce: Martyna Kurowska, klasa V s

II miejsce Antonina Świderska, klasa Vs

opiekun: Leszek Biedziak

  1. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce: Nikola Przybysz, Oliwia Gołąb, Julia Kuźniak, Julia Rusinek, Weronika Śmigalska, Oliwia Garczyńska, Olga Spychała, Emilia Stróżyna, Pola Frąckowiak, Jessica Budziszewska, klasa VII s i VIII s

opiekun: Bartosz Hoffmann

  1. Mistrzostwa Powiatu w pływaniu

I miejsce: Jakub Grzelewski, klasa VI s.

Materiał nadesłany przez szkołę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *