Najlepsi uczniowie uczniowie Szkoły Podstawowej w Chojnie

W piątek zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Był długi jak zawsze i ciekawszy niż poprzednie. Szczególnie wyróżnili się w nim uczniowie, których nazwiska publikujemy poniżej

Listy uczniów przekazała nam szkoła

Dietetyk Wronki

 

Uczniowie wyróżnieni oraz osiągnięcia.
Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Chojnie
rok szkolny 2015/2016

Klasa I
Jakub Olek
Róża Szwak
Agnieszka Furman
Aneta Pacholak
Nikola Pacholak
Wojciech Spaeth
Emilia Musiał

Klasa II
Kacper Grupa
Jakub Lupa
Judyta Węgierek
Wiktoria Spaeth

Jakub Jaworski
Szymon Jaworski
Zuzanna Śmiłowska

Klasa III
Julia Cebernik
Jagoda Kwapisz
Karolina Pieczek
Jędrzej Sznajdrowski
Paweł Szwak
Wojciech Spychała

Klasa IV
Sandra Woszczak – 5,00
Weronika Ciesielska – 4,92
Mateusz Trofimiuk – 4,75

Agencja Reklamowa Wronki

Klasa V
Emilia Spaeth – 4,92
Agnieszka Włóka – 4,83
Weronika Knap – 4,83

Klasa VI
Weronika Sznajdrowska – 5,50
Julia Kwapisz – 5,42
Wiktoria Malicka- 5,08
Julia Jagielska – 5,00
Patrycja Piasek – 5,00

Uczniowie wpisani do Złotej Księgi :
Julia Kwapisz , Wiktoria Malicka , Patrycja Piasek , Weronika Sznajdrowska

Najważniejsze osiągnięcia:


Agnieszka Włóka – nagroda w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015;


Agnieszka Furman– wyróżnienie w powiatowym konkursie „Odblaskowo bezwypadkowo”;


Kamil Szmyt – wyróżnienie w konkursie „Bez wody nie ma życia”;


Patrycja Piasek i Jakub Piasek – III miejsce „Eko – strój”;


Julia Jagielska, Julia Kwapisz, Weronika Sznajdrowska, Patrycja Piasek, Jakub Piasek – II miejsce „Scenka ekologiczna”;


Jakub Jaworski, Julia Jagielska, Jakub Kowal – nagrodzeni w akcji „Listy dla Ziemi 2016”;


Nikola Pacholak – wyróżnienie , ilustracja do „Baśnie Ziemi Wronieckiej”;


drużyna w składzie: Agnieszka Włóka, Paulina Kanigowska, Kacper Jankowski, Patryk Joński – V miejsce w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w Pniewach;

 

Biegi uliczne o puchar Burmistrza MiG Wronki:
Jagoda Kwapisz – I miejsce
Hubert Wiśniewski – II miejsce
Jędrzej Sznajdrowski – III miejsce

Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych Szamotuły 2015/2016:
Hubert Wiśniewski – I miejsce w skoku w dal
Jagoda Kwapisz – I miejsce w biegu na 300m, III miejsce w skoku w dal
Julia Kwapisz – III miejsce w biegu na 300m
Jędrzej Sznajdrowski – III miejsce w biegu na 300 m
Weronika Sznajdrowska – III miejsce biegu na 600m
Kacper Jankowski – III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Warcaby:
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Miasta i Gminy Wronki (jednocześnie mistrzostwa powiatu szamotulskiego):
Weronika Ciesielska – I miejsce w kat. młodziczek
Jagoda Kwapisz – II miejsce w kat. orliczki
Wojciech Knap – II miejsce w kat. młodzicy
Paweł Szwak – III miejsce w kat. młodzicy
Jakub Lupa – I miejsce w kat. orlicy
Jędrzej Sznajdrowski – II miejsce w kat. orlicy

Dane pochodzą ze szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *