NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. WINCENTEGO WITOSA  W BIEZDROWIE

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. WINCENTEGO WITOSA  W BIEZDROWIE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Klasa IVa

  1. Zofia Grzybowska śr. 5,64
  2. Dagmara Pruc śr. 5,64
  3. Nikola Semkło  śr. 5,55
  4. Angelika Szczepanek śr. 5,55
  5. Joanna Urban śr. 5,45
  6. Biernat Mateusz śr. 5,36
  7. Adrianna Kwaśny śr. 5,36
  8. Justyna Nowak śr. 5,36
  9. Jakub Olczyk śr. 5,36
  10. Skrzypczak Kacper śr. 5,36
  11. Adam Barłóg śr. 5,27
  12. Julia Góral śr. 5,27
  13. Weronika Maciejewska śr. 5,27
  14. Zofia Maciejewska  śr. 5,27
  15. Tomasz Grzechowiak śr. 5,18
  16. Nadia Kapłon śr. 5,09
  17. Martyna Małachowska śr. 5,00
  18. Martyna Niezborała śr. 5,00
  19. Amelia Poznańska śr. 5,00
  20. Aleksander Jarysz  śr. 4,82

klasa IVb

  1. Maria Konieczna śr. 5,82
  2. Oliwia Kosmowska śr. 5,64
  3. Bartosz Wróblewski śr. 5,45
  4. Dominik Olczyk śr.5,36
  5. Amelia Gaj śr.5,27
  6. Tomasz Michalski śr. 5,18
  7. Dawid Wildaczyk śr. 5,18
  8. Witkowska Wiktoria śr. 5,18
  9. Natalia Kaszkowiak śr. 5,09
  10. Oliwia Górna śr. 5,00
  11. Zuzanna Puk     śr. 5,00
  12. Alicja Rybarczyk śr. 4,91
  13. Maria Musiał śr.4,91
  14. Szymon Mrowiński śr. 4,82
  15. Amelia Jezierska śr.4,82
  16. Maria Wiczyńska śr.4,82

klasa Va

  1. Oliwier Hawryszkiewicz śr. 5,85
  2. Zuzanna Walorczyk śr. 5,62
  3. Wiktor Machnicki śr. 5,46
  4. Paweł Kozłowski śr. 5,31
  5. Łucja Nowak śr. 5,31
  6. Wiktor Wilkosz śr. 5,31
  7. Marta Frankowska śr. 5,15
  8. Fąferek Roksana śr. 5,00
  9. Rafał Cojszner śr. 4,92
  10. Patryk Stachowiak śr. 4,92
  11. Martyna Tyrchan śr. 4,77
  12. Oliwier Wilkosz śr. 4,77

klasa Vb

  1. Bartosz Kuster śr. 5,31
  2. Jan Marcinkowski śr. 5,31
  3. Paulina Wylegała śr. 5,23
  4. Bartosz Proch śr.  5,23
  5. Mikołaj Piechowiak śr. 5,15
  6. Martyna Pogorzelczyk śr. 5,15
  7. Gabriela Wildaczyk śr. 5,08
  8. Hanna Barłóg śr. 4,92
  9. Bartosz Mleczak śr. 4,77

klasa VIa

  1. Amelia Góral śr. 6,00
  2. Amelia Smolarkiewicz śr. 5,58
  3. Tomasz Żółkiewski śr. 5,17
  4. Oliwia Lisiak śr. 4,92
  5. Julia Odrobna śr. 4,75

klasa VIb

  1. Kornelia Grabarkiewicz śr. 5,92
  2. Laura Lisińska śr. 5,92
  3. Maria Walorczyk śr. 5,92
  4. Martyna Mrowińska śr. 5,83
  5. Hubert Lemański śr. 5,67
  6. Natalia Wróblewska śr. 5,67
  7. Zuzanna Prętka śr. 5,50
  8. Zuzanna Grzechowiak śr. 5,25
  9. Szymon Jerzyński śr. 5,17
  10. Emilia Musiał śr. 4,92
  11. Martyna Rusinek śr. 4,92
  12. Hubert Szczeciński śr. 4,92
  13. Martyna Szafer śr. 4,83
  14. Julia Wawrzyniak śr. 4,75

klasa VIIa

  1. Jakub Walorczyk śr. 5,57
  2. Wiktor Kaczmarek śr.  5,57
  3. Julia Lis śr.   5,43
  4. Julia Nowak śr.  5,31
  5. Julia Hoffmann śr.  4,86
  6. Kamil Maciejewski śr.  4,86
  7. Julia Gorączka śr.  4,79
  8. Aleksander Marcinkowski śr. 5,08

klasa VIIIa

  1. Julia Adamczak śr. 5,76
  2. Julianna Kuster śr. 5,65
  3. Wiktoria Szala śr. 5,65
  4. Kamil Jerzy śr. 5,12
  5. Dariusz Bednarz śr. 5,00
  6. Emil Lisiak śr. 4,94
  7. Gracjan Nowak śr. 4,88
  8. Dawid Zastróżny śr. 4,88

klasa VIIIb

  1. Kalina Lisińska śr. 6,00
  2. Martyna Szymczak śr. 5,82
  3. Dagmara Lisińska śr. 5,76
  4. Oliwia Proch śr. 5,76
  5. Bartosz Rożek śr. 5,59
  6. Julia Kaszkowiak śr. 5,41
  7. Mateusz Góral śr. 5,18
  8. Franciszek Andrzejak śr. 5,00

klasa IIIa gimnazjum

  1. Blanka Michalska śr. 5,82
  2. Szymon Kowalski śr. 5,47
  3. Nadia Olczyk śr. 5,41
  4. Igor Mazurkiewicz  śr. 5,29
  5. Joanna Fojud  śr. 5,29
  6. Andżelika Sikorska śr. 5,24
  7. Karolina Bzdręga śr. 5,18
  8. Piotr Ziółek śr. 5,18
  9. Damian Hennig śr. 5,06
  10. Julita Kamyszek śr. 5,06
  11. Bartosz Barański śr. 4,88
  12. Maciej Żurek śr. 4,88

 

W roku szkolnym 2018/2019 stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Wronki otrzymały:
Amelia Góral
Maria Walorczyk
Kalina Lisińska
Blanka Michalska

        SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE

W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa w Biezdrowie zdobyła certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie:
SZKOŁA MŁODYCH PATRIOTÓW
oraz UCZEŃ BEZPIECZNY W SIECI.

W związku z tym odbyło się wiele szkolnych konkursów, w czasie których uczniowie na różnym poziomie nauczania wykazali się wiedzą i umiejętnościami związanymi z tymi zagadnieniami. Oprócz tego odbyło się wiele innych konkursów i projektów związanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości, konkursy humanistyczne, językowe, matematyczno-przyrodnicze, sportowe, plastyczne. Wszystkim uczniom gratulujemy zaangażowania w realizacji tych przedsięwzięć.

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach gminnych, powiatowych, rejonowych i ogólnopolskich.

Grand prix- I miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej Wronki  – Kornelia Grabarkiewicz .

III miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej – Kornelia Grabarkiewicz.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie pt. „Książkomania” zorganizowanym przez ODN w Poznaniu – Kornelia Grabarkiewicz i Oliwier Hawryszkiewicz.

Laureatka I miejsca w Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,IV Wronieckie Dyktando”  – Kalina Lisińska.

Wyróżnienie za wysoki poziom prac w I i II etapie XXVI Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych ,,Złota Żaba” 2018/2019 w dziedzinie języka polskiego i literatury – Kalina Lisińska.

Laureatka I miejsca w Powiatowym Konkursie Literackim o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę – Dagmara Lisińska.

Laureatka III miejsca w Powiatowym Konkursie Literackim o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę – Martyna Rusinek.

I miejsce w konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach pn. „Oszczędzając ścieki chronimy wodę” – Julita Kamyszek.

I miejsce w konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach pn. „Oszczędzając ścieki chronimy wodę” – Dominik Olczyk.

I miejsce w konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach pn. „Oszczędzając ścieki chronimy wodę” – Jakub Otulakowski.

II miejsce w konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach pn. „Oszczędzając ścieki chronimy wodę” – Szymon Kowalski.

Wyróżnienie w konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach pn. „Oszczędzając ścieki chronimy wodę” – Julia Nowak .

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” –  Blanka Michalska.

Dyplom za bardzo dobre wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” –  Kalina Lisińska.

I miejsce w Grze Miejskiej  „100-lecie Odzyskania Niepodległości” – Franciszek Andrzejak, Dagmara Lisińska, Kalina Lisińska.

II miejsce w Grze Miejskiej  „100-lecie Odzyskania Niepodległości” – Hubert Lemański ,Amelia Góral, Kornelia Grabarkiewicz.

II miejsce w Grze Edukacyjnej „Śladami Powstania Wielkopolskiego w 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości” – Wiktoria Szala, Zofia Andrzejak, Dagmara Lisińska .

III miejsce w Powiatowym Konkursie „Kapelusz – sztuka i literatura” –  Oliwia Górna.

Wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie „Kapelusz – sztuka i literatura” –  Amelia Szala, Julita Świniarska, Amelia Nowak, Amelia Jezierska i Mateusz Biernat, Zofia Grzybowska, Julia Nowak, Karolina Bzdręga.

I miejsce w Konkursie Powiatowym na plakat „I Ty możesz zapobiegać przemocy” – Hubert Lemański .

Wyróżnienie w Konkursie Powiatowym na plakat „I Ty możesz zapobiegać przemocy” –Rafał Cojszner.

Wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie plastycznym „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”-  Lilianna Grabarkiewicz.

“Duma Wronek” – wyróżnienie: Kornelia Grabarkiewicz, Julia Lis, Aniela Ociepa i Łucja Nowak.

III miejsce i  tytuł „Brązowego Dudka” w Międzypowiatowym Konkursie gwary poznańskiej „Kwileckie Godanie z Puszczą Notecką” – Julia Lemańska.

I miejsce w XI Amatorskim przeglądzie gwarowym w Szamotułach  “Godejma po naszemu” –  Amelia Smolarkiewicz.

 

Osiągnięcia lekkiej atletyki  2018/2019

Maria Walorczyk:

-Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie I miejsce w biegu na 60 metrów ,I miejsce w skoku w dal;

– Udział w 25 Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w biegu na 60 metrów.

Amelia Góral:

-Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza MiG Wronki- I miejsce;

-Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie I miejsce w biegu na 600 metrów;

– Drużynowe Biegi Przełajowe w Szamotułach  III miejsce;

-Powołana do reprezentacji na Finał Czwartków w Łodzi w biegu na 600 metrów.

 

Paulina Wylegała:

– Drużynowe Biegi Przełajowe w Szamotułach  I miejsce;

– Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie I miejsce w biegu na 60 metrów i

I miejsce w skoku w dal;

-Powołana do reprezentacji na Finał Czwartków w Łodzi w skoku w dal;

-Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza MiG Wronki III miejsce.

Nikola Semkło:

– Drużynowe Biegi Przełajowe w Szamotułach- II miejsce;

-Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie II miejsce na 600m;

-Udział w 25 Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w biegu na 600m;

– Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza MiG Wronki II miejsce.

 

Julia Kudlińska:

– Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie II miejsce w biegu na 60 metrów;

-Udział w 25 Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w biegu na 60 metrów.

Julia Góral:

– Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych w Międzychodzie II miejsce w skoku wzwyż;

– Udział w 25 Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w skoku wzwyż.

Zofia Grzybowska:

– Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza MiG Wronki III miejsce.

Mateusz Biernat:

– Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza MiG Wronki III miejsce.

 

Mistrzostwach Polski Zachodniej w Kościanie, 6-7 kwiecień 2019 r.

I miejsce scena pompom juniorki ,

I miejsce defilada pompom juniorki,

I miejsce Zuzanna Gucia i Amelia Poznańska duet pompom kadetki,

I miejsce minformacja pompom kadetki: Zuzanna Gucia, Zosia Grzybowska, Kornelia Łuczak, Adrianna Kwaśny, Amelia Poznańska, Joanna Urban, Zuzanna Walorczyk

I miejsce Julia Lis solo pompom juniorki,

I miejsce Kornelia Grabarkiewicz, solo baton, juniorki,

I miejsce w kategorii Show juniorki. Choreografia: „Alicja po drugiej stronie lustra”: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Julia Hoffmann, Zuzanna Walorczyk, Zuzanna Gucia, Hanna Barłóg, Aniela Ociepa.

I miejsce Kornelia Grabarkiewicz, Zuzanna Prętka, Martyna Mrowińska duo/trio pompom juniorki,

I miejsce minformacja pompom juniorki: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon

I miejsce Blanka Michalska solo pompom seniorki,

I miejsce Blanka Michalska, Julia Dembska duet pompom seniorki,

I miejsce minformacja pompom seniorki, Blanka Michalska, Julia Dembska, Oliwia Hawryszkiewicz, Julia Hoffman, Julita Kamyszek, Weronika Szymkowiak

II miejsce Kornelia Grabarkiewicz solo pompom juniorki,

II miejsce Oliwia Hawryszkiewicz solo pompom seniorki,

II miejsce Amelia Smolarkiewicz, Julia Lis, Julia Hoffmannn duo/trio pompom juniorki,

III miejsce Amelia Smolarkiewicz solo pompom juniorki,

III miejsce Aniela Ociepa, Łucja Nowak duet pompom juniorki.

 

XXI Mistrzostwa Polski, Kędzierzyn-Koźle 17-19 maj 2019 r.
Formacja Taneczna Iskierki została Mistrzem Polski w kategorii POM POM Formacje Juniorki Defilada i Scena:D

wyniki Iskierek
Mistrz Polski – scena “Koty” POM POM formacje juniorki
Mistrz Polski – defilada POM POM formacje juniorki
Mistrz Polski – Blanka Michalska solo POM POM seniorki
Mistrz Polski – Blanka Michalska, Julia Dembska duo/trio POM POM seniorki
Mistrz Polski – Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka duo/trio POM POM juniorki
V-ce Mistrz Polski – Kornelia Grabarkiewicz solo POMPOM juniorki
V-ce Mistrz Polski – Zuzanna Gucia, Amelia Poznańska duo/trio POM POM kadetki
V-ce Mistrz Polski – Julia Hoffmann, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz duo/trio POM POM juniorki
V-ce Mistrz Polski – Miniformacja POM POM kadetki: Zuzanna Gucia, Zosia Grzybowska, Kornelia Łuczak, Adrianna Kwaśny, Amelia Poznańska, Joanna Urban, Zuzanna Walorczyk
V-ce Mistrz Polski – Miniformacja POM POM juniorki: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon

V-ce Mistrz Polski – Show juniorki “Alicja po drugiej stronie lustra”: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Julia Hoffmann, Zuzanna Walorczyk, Zuzanna Gucia, Hanna Barłóg, Aniela Ociepa.
II V-ce Mistrz Polski – Julia Lis solo POM POM juniorki
II V-ce Mistrz Polski – Miniformacja POM POM seniorki: Blanka Michalska, Julia Dembska, Oliwia Hawryszkiewicz, Julia Hoffman, Julita Kamyszek, Weronika Szymkowiak
IV m Oliwia Hawryszkiewicz solo POM POM seniorki
IV m Aniela Ociepa, Łucja Nowak – duo/trio POM POM juniorki
V m Amelia Smolarkiewicz solo POM POM juniorki

 

XIV Mistrzostwa Europy Mażoretek organizowane  przez International Federation Majorettes Sport w Chorwacji w miejscowości Crikvenica w dniach 12-16 czerwca 2019r.:

Mistrz Europy- złoty medal w kategorii Show. Choreografia: „Alicja po drugiej stronie lustra”- Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Julia Hoffmann, Zuzanna Walorczyk, Zuzanna Gucia, Hanna Barłóg, Aniela Ociepa;

Mistrz Europy- złoty medal w kategorii Pom Pom duo/trio juniorki: Julia Lis, Julia Hoffmann, Amelia Smolarkiewicz;

Mistrz Europy- złoty medal w kategorii Pom Pom duo/trio kadetki: Amelia Poznańska, Zuzanna Gucia;
V- ce Mistrz Europy II miejsce w kategorii Pom Pom miniformacja kadetki: Zuzanna Gucia, Zosia Grzybowska, Kornelia Łuczak, Adrianna Kwaśny, Amelia Poznańska, Joanna Urban, Zuzanna Walorczyk;

V- ce Mistrz Europy II miejsce w kategorii Pom Pom miniformacja juniorki: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka, Łucja Nowak, Julia Lis, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon;

V- ce Mistrz Europy II miejsce w kategorii Pom Pom miniformacja seniorki: Blanka Michalska, Julia Dembska, Oliwia Hawryszkiewicz, Julia Hoffman, Julita Kamyszek, Weronika Szymkowiak

II V- ce Mistrz Europy w kategorii Pom Pom duo/trio seniorki: Blanka Michalska, Julia Dembska;

IV miejsce w kategorii Pom Pom solo juniorki: Kornelia Grabarkiewicz;

IV miejsce w kategorii Pom Pom Formacje Scena Juniorki.

Materiał nadesłany przez szkołę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *