Najlepsi uczniowie z Chojna
Prezentujemy listę najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Agnieszki Bartol w Chojnie. Listę otrzymaliśmy ze szkoły
Uczniowie z wysokimi wynikami w nauce:
Klasa I
Zuzanna Grupa
Marta Uran
Antonina Jankowska
Tadeusz Jankowski
Klasa II
Agnieszka Furman
Aneta Pacholak
Nikola Pacholak
Emilia Musiał
Róża Szwak
Klasa III
Kacper Grupa
Judyta Węgierek
Jakub Jaworski
Szymon Jaworski
Jakub Lupa
Klasa IV
Jędrzej Sznajdrowski – 5,5
Maria Gzyl – 5,25
Julia Cebernik – 5,2
Jagoda Kwapisz – 4,83
Klasa V
Weronika Ciesielska – 5,33
Sandra Woszczak – 5,17
Mateusz Trofimiuk – 4,75
Klasa VI
Emilia Spaeth – 5,33
Agnieszka Włóka – 5,25
Wiktoria Kowal – 4,83
Weronika Knap – 4,8
Osiągnięcia i sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Agnieszki Bartol w Chojnie
Tadeusz Jankowski klasa I
– II miejsce w konkursie „Woda niejedno ma imię” kategoria klas I –III
Tadeusz Jankowski klasa I
– „Odblaskowo – bezwypadkowo” – wyróżnienie
Weronika Ciesielska kl. V, Sandra Woszczak kl. V, Agnieszka Włóka kl. VI (drużynowo) – I miejsce
w Gminnym Konkursie wiedzy o Wincentym Witosie
Przemysław Włóka klasa II
– I miejsce w konkursie plastycznym „Życie i twórczość W. Witosa” organizowanym przez ZS w Biezdrowie
Sandra Jagielska klasa II –
I miejsce w konkursie plastycznym „Samochód strażacki przyszłości”
Mateusz Trofimiuk klasa V
– I miejsce w konkursie plastycznym „Samochód strażacki przyszłości”
Nikola Pacholak klasa II
– III miejsce w konkursie plastycznym „ Pan i pani strażak”
Alan Falana klasa II
– III miejsce w konkursie plastycznym „Samochód strażacki przyszłości”
Emilia Spaeth klasa VI
– II miejsce w konkursie plastycznym „ Pan i pani strażak”
Zuzanna Grupa klasa I
– III miejsce w konkursie plastycznym „ Pan i pani strażak”
Jakub Piasek klasa IV
– III miejsce w konkursie plastycznym „Samochód strażacki przyszłości”
Agnieszka Włóka , Wiktoria Kowal , Kacper Jankowski, Marcin Pieczek – uczniowie klasy VI
– IV miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w Pniewach
Weronika Knap, Wiktoria Kowal, Emilia Spaeth – uczennice klasy VI
– III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Z książką, radiem, telewizją i komputerem w XXI w.”
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Wronki w Warcabach:
-Orliczki:
Julia Sobkowska klasa II – II miejsce,
Róża Szwak klasa II – III miejsce
– Młodzicy:
Paweł Szwak klasa IV – I miejsce,
Jakub Piasek klasa IV – III miejsce,
– Orlicy:
Jędrzej Sznajdrowski klasa IV – I miejsce,
Jakub Lupa klasa III – II miejsce
XV Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Szamotulskiego w Warcabach
– Młodziczki:
Jagoda Kwapisz klasa IV – II miejsce,
– Orliczki:
Róża Szwak klasa II – II miejsce,
Julia Sobkowska klasa II – III miejsce
– Młodzicy:
Jakub Lupa klasa III – III miejsce,
– Orlicy:
Jędrzej Sznajdrowski klasa IV – I miejsce,
Wojciech Knap klasa IV – II miejsce,
XVI Otwarty Turniej Warcabowy Młodzieżowej Kadry Powiatu Szamotulskiego:
Jagoda Kwapisz klasa IV – II miejsce
Jakub Lupa klasa III – III miejsce
XVI Regionalny Turniej Warcabowy „Nadziei Olimpijskich”
– do lat 13:
Paweł Szwak klasa IV – I miejsce
Jakub Piasek klasa IV – II miejsce
– do lat 10:
Szymon Jaworski klasa III – I miejsce
Jakub Jaworski klasa III – II miejsce
Julia Sobkowska klasa II – II miejsce
– do lat 8:
Róża Szwak klasa II – I miejsce
Amelia Kowalik klasa I – II miejsce