Najlepsi uczniowie z Polnej

Przedstawiamy najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Zbigniewa Herberta. Lista pochodzi ze szkoły. Wyróżnionym i ich rodzicom gratulujemy!

Dietetyk Wronki

Najważniejsze osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Z. Herberta oraz SP-3 we Wronkach  w  roku szkolnym 2017/2018

 

  1. UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN

Klasa IV sportowa

  1. Tomasz Regdosz 5,91
  2. Mikołaj Pawlicki 5,91
  3. Mateusz Łożyński 5,82
  4. Filip Maciejewski 5,82
  5. Goran Noe Brzóska 5,73
  6. Gabriela Irzykowicz             5,73
  7. Szymon Ławida 5,55
  8. Patryk Wojcieszak 5,36
  9. Adrian Brzóska 5,27
  10. Aleksander Dondaj 5,18
  11. Jakub Michalski) 5,18
  12. Filip Nowak 5,18
  13. Mikołaj Brzóska 5,00
  14. Natasza Byczyńska 4,82
  15. Tamara Byczyńska 4,82
  16. Jakub Grzelewski 4,82
  17. Marceli Kurowski             4,82

Klasa V sportowa

  1. Olga Spychała             5,73
  2. Maja Koput 5,45
  3. Aleksandra Adamska 5,36
  4. Karolina Radziszewska 5,27
  5. Emilia Stróżyna             5,27
  6. Oliwia Garczyńska             5,09
  7. Dawid Kudliński             5,09
  8. Michał Łuczak             5,09
  9. Marianna Piechowiak 5,00
  10. Aleksandra Frankowska 4,91
  11. Aleksandra Wroczyńska 4,82

Klasa VI sportowa

  1. Stanisław Hibner             5,64
  2. Agnieszka Krzyżaniak 5,55
  3. Julia Rusinek                         5,18
  4. Beniamin Rusinek             5,00
  5. Szymon Chojan             4,82
  6. Oliwier Stromczyński 4,82

Klasa VII sportowa

Agencja Reklamowa Wronki
  1. Aleks Przybysz             5,43
  2. Jagoda Roszak 5,21
  3. Aleksandra Rębarz 4,92
  4. Agata Biniek             4,86

Klasa VII A

  1. Zofia Gorzkowska 5,93
  2. Anna Michalska             5,79
  3. Agata Miężał             5,21
  4. Tomasz Stołowski             5,21
  5. Amelia Skrzypkowiak 4,93
  6. Mateusz Rusin             4,79

Klasa VII B

  1. Barbara Mikołajczak 5,21
  2. Jakub Moliński             4,86
  3. Martyna Zoglowek             4,86
  4. Maria Sawczuk             4,79

Klasa VII C

  1. Paulina Bączyk             5,43
  2. Jakub Gzylkowiak             5,43
  3. Anna Liskowska             4,93
  4. Mateusz Solarski             4,79

Klasa VII D

  1. Kacper Błażys             5,64
  2. Filip Błażys 5,57
  3. Maciej Sawala             5,21
  4. Oliwia Woźnica             5,00
  5. Wiktoria Bartkowiak 4,86
  6. Martyna Marchewka 4,86
  7. Aleksandra Fojud             4,79
  8. Barbara Springel             4,79

Klasa VII E

  1. Aleksandra Ciesielska 4,86

Klasa VII F

  1. Maria Szeląg                         5,50
  2. Julia Krzyżaniak             5,07
  3. Barbara Serwata            4,86
  4. Jagoda Sip                           4,79

Klasa II A gimnazjum

  1. Maria Dąbrowska             5,46
  2. Wiktoria Malicka             5,31
  3. Weronika Sznajdrowska 5,23
  4. Hoffmann Patryk             4,92
  5. Piasek Patrycja             4,92
  6. Podgórska Zuzanna            4,77
  7. Woźniak Damian             4,77

Klasa II B gimnazjum

  1. Oliwia Mikołajczak 4,92
  2. Aleksandra Ginalska 4,83

Klasa II C gimnazjum

  1. Tomasz Dwóżnik             5,23
  2. Daria Ptak                           5,08
  3. Wiktoria Dobierska             5,00
  4. Kacper Karczmitowicz 5,00
  5. Oliwia Skrzypkowiak             5,00
  6. Agnieszka Kaczmarek 4,92
  7. Anna Dąbrowska             4,85
  8. Aleksandra Kaczmarek 4,85

Klasa II D gimnazjum

  1. Mikołaj Bombała             5,54
  2. Kacper Wylegała             5,38
  3. Martyna Bajor             5,23
  4. Dominika Kulupa             5,23
  5. Tobiasz Wilk 5,23
  6. Dobrochna Smółka             5,08
  7. Zofia Dominiczak             4,92
  8. Amelia Taberska             4,92
  9. Hubert Jęczmyszek             4,85

Klasa II E gimnazjum

  1. Roksana Fitt             5,31
  2. Maja Jędrzejczak             4,92
  3. Martyna Kaczmarek             4,92
  4. Marta Ferfet             4,85

Klasa II F gimnazjum

  1. Kasper Gucia             5,08
  2. Amelia Sieczka             5,00
  3. Martyna Libera             4,92

Klasa III A gimnazjum

  1. Aleksandra Zielińska 6,00     wpis do „Złotej Księgi”
  2. Jan Jezierski             5,65     wpis do „Złotej Księgi”
  3. Hanna Tomczak             5,59     wpis do „Złotej Księgi”
  4. Weronika Roszak             5,47     wpis do „Złotej Księgi”
  5. Natalia Walicht             5,29     wpis do „Złotej Księgi”
  6. Maria Truchel             5,12     wpis do „Złotej Księgi”
  7. Dagmara Czepczor             5,06     wpis do „Złotej Księgi”
  8. Alicja Michalska             5,00     wpis do „Złotej Księgi”
  9. Wiktoria Hojan             4,94
  10. Natalia Golon             4,94     wpis do „Złotej Księgi”
  11. Aleksandra Paździorek 4,76
  12. Mikołaj Słomiński             4,76
  13. Aleksandra Świderska 4,76     wpis do „Złotej Księgi”

Klasa III B gimnazjum

  1. Julita Kubiś                           5,71     wpis do „Złotej Księgi”
  2. Alicja Kaczmarek             5,41     wpis do „Złotej Księgi”
  3. Zofia Kujawa             5,53     wpis do „Złotej Księgi”
  4. Adrian Fąferek             4,76

Klasa III C gimnazjum

  1. Julia Stachowiak             5,82     wpis do „Złotej Księgi”
  2. Ernest Helwich             5,71     wpis do „Złotej Księgi”
  3. Julia Chojan             5,53     wpis do „Złotej Księgi”
  4. Natalia Szablewska             5,29     wpis do „Złotej Księgi”
  5. Sara Bartkowiak             5,24     wpis do „Złotej Księgi”
  6. Mikołaj Urban             5,24     wpis do „Złotej Księgi”
  7. Szymon Grenda             5,12
  8. Adrian Obst             5,12
  9. Fryderyk Piasek             5,12
  10. Karina Śmigielska             5,12
  11. Jakub Gralak                         5,06
  12. Patrycja Maślona             5,06
  13. Vanessa Kinowska             4,88
  14. Marika Frąckowiak             4,82
  15. Igor Stróżyński             4,76
  16. Roksana Szymkowiak 4,76

Klasa III D gimnazjum

  1. Marek Regdosz             6,00     wpis do „Złotej Księgi”
  2. Adrianna Szablewska 5,44     wpis do „Złotej Księgi”
  3. Marina Afridi             5,25     wpis do „Złotej Księgi”
  4. Krystian Górniak             5,22     wpis do „Złotej Księgi”
  5. Gracjan Radzi             4,78
  6. Joanna Gogołek             4,76

Klasa III E gimnazjum

  1. Katarzyna Michalska 5,50
  2. Nikola Kaczmarek             5,33
  3. Weronika Szafran             5,22     wpis do „Złotej Księgi”
  4. Natalia Orzechowska 5,06     wpis do „Złotej Księgi”
  5. Krystiana Juracka             5,00
  6. Julia Błajek                           4,89
  7. Joanna Gorąca             4,89
  8. Martyna Grocholska             4,78
  9. Joanna Pustelnik             4,78

 

  1. PRIMUS INTER PARES
  • Aleksandra Zielińska – średnia 5,92
  • Marek Regdosz – średnia 5,77
  • Julita Kubiś – średnia 5,72.
  1. ZŁOTE JABŁKO
  • Marek Regdosz (3D) w dziedzinie nauki humanistyczne i przyrodnicze;
  • Aleksandra Zielińska (3A) w dziedzinie: nauki przyrodnicze;
  • Natalia Szablewska (3C) w dziedzinie artystycznej;
  • Julia Stachowiak (3C) w dziedzinie artystycznej.
  1. Uczniowie wytypowani przez Radę Pedagogiczną do Nagrody Burmistrza
  • Marek Regdosz (3D)
  • Mikołaj Bombała (2D)
  • Maria Dąbrowska (2A)
  • Zofia Gorzkowska (7A)
  • Anna Michalska (7A)
  • Tomasz Regdosz (4s).
  1. 100% frekwencji
  • Mateusz Jankowiak (3A)
  • Ernest Helwich (3C)
  • Wiktoria Malicka (2A)
  • Krystyna Runowska (2D)
  • Roksana Fitt (2E)
  1. KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE
  2. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia – eliminacje rejonowe

II miejsce – Julia Stachowiak IIIC (opiekun B. Pyzik)

  1. Międzynarodowy Konkurs YPEE („Young People in European Forests- Młodzież w Lasach Europy”): Finalistki etapu ogólnopolskiego: Julia Stachowiak III C, Aleksandra Zielińska III A (opiekun B. Pyzik, K. Barłóg)
  2. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia: II miejsce– etap powiatowy Julia Stachowiak III C (opiekun B. Pyzik)
  3. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „Olimpus”

Jezierski Jan III A – I miejsce Laureat

Regdosz Marek III D – VIII miejsce Laureat

Spychała Olga  V S – IX miejsce Laureat

(opiekun  A.  Stachowiak)

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Pazdziorek Aleksandra III A – wyróżnienie

Spychała Olga VS – wyróżnienie

(opiekun  A.  Stachowiak)

Aleks Przybysz VII S- wyróżnienie

(opiekun R. Nawrocki)

  1. KONKURSY WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE I MIĘDZYGIMNAZJALNE
  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny- Laureat Marek Regdosz III D

(Jan Jezierski III A kwalifikacja do konkursu rejonowego). (opiekun A. Stachowiak)

  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny- Laureat Marek Regdosz III D

(opiekun M. Mikołajczak)

  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny- Laureat Marek Regdosz III D

(opiekun B. Pyzik)

  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny – eliminacje rejonowe – Julita Kubiś III B,

Zofia Kujawa III B, Julia Stachowiak III C, Aleksandra Zielińska III A (opiekun B. Pyzik)

  1. Wojewódzki Konkurs Gwarowy „Puszczańskie godanie”- III miejsce- Zuzanna Podgórska kl. II a, Nagroda Specjalna- Patrycja Piasek kl. II a (opiekun K. Szablewska)
  2. Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Magiczne Miejsca Wielkopolski”

II miejsce – Adam Kościjańczuk IIA

Wyróżnienie – Sara Bartkowiak IIIC

(opiekun I. Krzyżanek)

  1. Powiatowy konkurs „Powstanie Wielkopolskie w oczach młodego pokolenia”

I miejsce Jakub Gzylkowiak VII C (opiekun I. Krzyżanek)

  1. Powiatowy konkurs plastyczny „I ty możesz zapobiegać przemocy”- II miejsce– Sara Bartkowiak kl. III D. (opiekun I. Krzyżanek)
  2. Konkurs Przyrodniczo- Sportowy- I miejsce drużyna w składzie: Zofia Gorzkowska VII A, Anna Michalska VII A, Agata Miężał VII A, Mateusz Rusin VII A, Tomasz Stołowski VII A (opiekun B. Pyzik)
  3. Gminny (otwarty) Konkurs „Wronieckie Dyktando”- II miejsce- Dobrochna Smółka kl. II d (opiekun K. Szablewska)
  4. Gminny konkurs plastyczny „Wypisz, wymaluj”- I miejsce Barbara Serwata kl. VII f ,

II miejsce Daria Przybysz kl. VII b, III miejsce Anna Michalska kl.  VII a

(opiekun I. Krzyżanek)

Gminny konkurs pt. „Woda to skarb”- II miejsce Dagmara Kaczmarek III E (opiekun I. Krzyżanek)

  1. Międzyszkolny konkurs plastyczny: „Portret św. Jana Pawła II”

III miejsce Adrian Czaprański Vs / w kategorii klas V

I miejsce Jakub Gzylkowiak VII c

II miejsce Filip Błażys VII d

III miejsce Emilia Konieczna VIIe

III miejsce  Julia Konieczna VIIe

w kategorii klas VII

  1. I miejsce w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o. – drużyna w składzie: Aleksandra Zielińska III a, Sara Bartkowiak III c, Julia Stachowiak III c, Gracjan Radzi III d (opiekun H. Klemenska)
  2. XXV Konkurs Ekologiczny: I miejsce drużyna w składzie- Julita Kubiś III B, Zofia Kujawa III B, Marek Regdosz III D (opiekun B. Pyzik)
  3. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  4. Powołanie na zgrupowanie Kadry Wielkopolski w piłce nożnej- Julia Rusinek VI s, Mateusz Łożyński IV s, Olivier Gregorek IV s
  5. Finał Rejonu Poznań Zachód II miejsce w Piłce nożnej Halowej- drużyna w składzie: Nikodem Stachowiak VII s, Stanisław Hibner VI s, Julia Rusinek VI s, Oliwier Stromczyński VI s, Adrian Czaprański Vs, Tomasz Gorący Vs, Gracjan Wojciechowski Vs
  6. I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Czarnkowie- reprezentanci w drużynie: Szymon Chojan VI s, Stanisław Hibner VI s, Patryk Roman VI s, Nicola Przybysz VI s, Julia Rusinek VI s
  7. I miejsce Turniej Piłki Nożnej w Luboniu- reprezentanci w drużynie: Stanisław Hibner VI s, Oliwier Stromczyński VI s
  8. I miejsce Turniej Piłki Nożnej w Luboniu „Droga do Ligi Mistrzyń”- reprezentantki w drużynie: Nicola Przybysz VI s, Julia Rusinek VI s
  9. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt: drużyna w składzie- Joana Gorąca III e, Julia Błajek III e, Katarzyna Michalska III e, Alicja Michalska III a, Zofia Kujawa III b, Amelia Taberska II d, Zofia Dominiczak II d, Kinga Ratajczak II f, Anna Dąbrowska II c, Agata Biniek 7s, Ilona Rekruciak 7s, Aleksandra Rębarz 7s
  10. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu: Mikołaj Bombała II d
  11. I miejsce w Powiatowym Finale XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Agnieszka Kaczmarek IIc, Patryk Hoffmann II a, Damian Woźniak II a
  12. Igrzyska Młodzieży- Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna:

– bieg na dystansie- 100 m II miejsce Fryderyk Piasek III c

– skok w wzwyż II miejsce Kamil Świderski II e

– pchnięcie kulą III miejsce Aleksandra Świderska III a

– bieg na dystansie- 300 m III miejsce Anna Dąbrowska II c

– pchnięcia kulą III miejsce Gracjan Radzi III d

– sztafeta 4×100 m III miejsce Fryderyk Piasek III c, Kamil Świderski II e, Mikołaj Urban III c, Mark Miner III d

  1. I miejsce Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Nożnej Halowej Szkół Podstawowych: drużyna w składzie- Stanisław Hibner VI S, Oliwier Sromczyński VI S, Gracja Wojciechowski V S, Nikodem Stachowiak VII S, Tomasz Gorący V S, Gracjan Wachowiak V S, Adrian Czaprański V S, Julia Rusinek VI S
  2. Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Szamotulskiego w warcabach klasycznych:

Dziewczęta:

I miejsce Joanna Gorąca III E

II miejsce Patrycja Piasek II A

III miejsce Aleksandra Zielińska III A

Chłopcy:

I miejsce Dawid Mamet VII A

II miejsce Adam Kościjanczuk II A

III miejsce Jakub Jeziorny VII A

12. Julia Rusinek VI s Wicemistrzostwo Polski w Piłce Nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *