Najlepsi uczniowie z SP-1 we Wronkach
|Oto lista najlepszych uczniów SP-1 we Wronkach nadesłana przez szkołę:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA ROK SZKOLNY 2020/2021
Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Wronki:
Anastazja Woźniak kl. VII a – śr. 6,00
Stanisław Woźniak kl. IV b – śr. 6,00
Anna Kwapisz kl. IV c – śr. 5, 82
UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM
IV a
Marcel Buliczak – 5,0 wz
Aleksandra Dopierała – 5,55 wz
Patryk Felski – 4,91 bdb
Wojciech Kaliński – 5,09 bdb
Zuzanna Kaszkowiak – 5,36 wz
Zuzanna Konieczna – 5,36 wz
Julia Kozłowska – 5,36 wz
Miłosz Kruszka – 5,18 wz
Łucja Roszak – 5,0 wz
Bartosz Sobkowski – 5,36 wz
Wiktoria Szymkowiak – 4,91 bdb
Blanka Zys – 5,36 wz
IV b
Woźniak Stanisław – 6,0 wz
Grolewski Kacper – 5,18 wz
Janiszewska Martyna – 5,18 wz
Wachowiak Tymoteusz – 5,18 wz
Dybizbański Wojciech – 5,09 wz
Rogala Sebastian – 5,0 wz
Frąckowiak Lena – 4,91 wz
Gałecki Kacper – 4,91 wz
Goździerski Kacper – 4,82 wz
IV c
Kwapisz Anna – 5,82 wz
Maćkowiak Julian – 5,55 wz
Porada Stanisław – 5,50 wz
Kowalska Weronika – 5,45 wz
Augustyniak Julia – 5,36 wz
Słodzinka Juliusz – 5,27 wz
Augustyniak Grzegorz – 5,18 wz
Kalina Zuzanna – 5,18 wz
Olek Lena – 5,00 bdb
Baksalara Marta – 4,91 bdb
Frąckowiak Mateusz – 4,91 wz
Woźniak Julita – 4,82 bdb
V a
Brzozowska Zuzanna – 5,75 wz
Jakubowski Jakub – 5,18 bdb
Kaczyńska Natalia – 5,18 bdb
Kopka Maja – 5,58 wz
Lepsza Amelia – 4,92 bdb
Prętka Oliwia – 4,75 bdb
Wiczyński Ilijan – 5,08 bdb
Zieliński Krzysztof – 5,08 bdb
VI a
Bartkowiak Paulina – 5,42 wz
Gogolewski Artur – 4,75 bdb
Grygianiec Maja – 5,0 bdb
Myszkowska Maria – 5,50 wz
Piotrowska Julia – 5,33 wz
Prządka Filip – 5,17 bdb
Strzeszak Kinga – 4,92 bdb
VI b
Noga Julianna – 5,5 wz
Mocek Franciszek – 5,42 wz
Banaszkiewicz Kacper – 5,00 bdb
Gołębiowska Gabriela – 4,92 bdb
Grabarczyk Wanesa – 5,08 bdb
Kęsy Jakub – 5,25 wz
Kopras Natalia – 5,5 wz
Lepszy Zuzanna – 5,42 wz
Michalska Zofia – 4,75 bdb
Pospieszna Oliwia – 5,42 wz
Wiśniewska Edyta – 5,08 bdb
Włodarczak Franciszek – 5,25 wz
Wylegała Kamil – 4,92 bdb
VI c
Bielecki Michał – 5,50 wz
Kasprzak Kajetan Jan – 5,50 wz
Brzeska Amelia Sandra – 5,00 bdb
Pajór Hanna Maria – 4,75 bdb
Przyszczypkowska Zuzanna – 4,75 wz
Rybak Maria – 4,75 wz
VI d
Bartczak Zuzanna – 5,27 wz
Fitt Zofia – 4,83 bdb
Garncarz Amelia – 5,08 bdb
Kita Julia – 4,92 wz
Klimowicz Kamil – 4,91 bdb
Kuźnik Aleksander – 5,33 bdb
Pachołek Gabriela – 5,25 wz
Przybylak Hanna – 5,33 wz
Skobel Aleksandra – 5,33 wz
Stadnik Tomasz – 5,17 wz
VII a
Dobska Agata – 5,43 wz
Goździerski Ksawier – 5,43 wz
Roszak Maciej – 5,43 wz
Anastazja Wożniak – 6,00 wz
VIII a
Anklam Konrad Dominik – 5,11 wz
Biniak Julia – 5,33 wz
Cepka Antoni – 5,0 wz
Kaszkowiak Jakub Bartosz – 4,94 bdb
Łusiewicz Marcin Mirosław – 5,50 wz
Naskręt Zuzanna – 4,78 bdb
Roszak Marek Tomasz – 4,89 bdb
Spławska Nadia – 5,0 bdb
Springel Antonina Maria – 5,22 wz
Świderski Bartosz Jan – 5,56 wz
Wylegała Kajetan – 5,71 wz
Zastróżna Julia – 5,67 wz
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
- Anna Kwapisz kl. 4c – wyróżnienie
XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach 2021 – Kwiaty Inspiracje”
- Oliwia Pospieszna VI b – 3 miejsce
- Natalia Kopras VI b – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich „ O Pierścień Księżnej Izabeli” w Puławach
- Julia Zastróżna – VIII a – 4 miejsce
Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „ O dobrzycką Kozę” w Dobrzycach
- Julia Zastróżna- VIII a – 3 miejsce
Ogólnopolski konkurs plastyczno- literacki „Wehikuł czasu” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł – wyróżnieni uczniowie:
Oddział przedszkolny
- Tomasz Dąbrowski,
- Franciszek Pachołek
- Kornelia Waroś
Kl. I b
- Anastazja Andrzejak
- Maksymilian Korniewicz
Kl. II a
- Róża Mrowińska
- Wiktoria Mucha
Kl. III b
- Antonina Grynhoff
- Aleksandra Pajór
- Lena Zofka
Wojewódzki Turniej Białych Piór
- Anastazja Woźniak, kl. VII a – wyróżnienie
Powiatowy Literacki Konkurs o Złotą, Srebrna i Brązową Wronę
- Anastazja Woźniak, kl. VIIa – wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny „W hołdzie Janowi Pawłowi II”
- Antonina Springel, kl. VIII a – 1 miejsce
Etap powiatowy konkursu pt. „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”
- Julia Piotrowska kl. VI a – 1 miejsce
Szkolny Konkurs – „Mistrz Tabliczki Mnożenia” – Mistrzowie :
Kl. VIII a – Bartosz Świderski, Jakub Kaszkowiak, Marcin Łusiewicz, Julia Biniak,
Konrad Anklam, Antonina Springel, Kajetan Wylegała, Antoni Cepka
Kl. VII a – Julia Tomkowiak, Ksawier Goździerski, Amelia Bator, Maciej Roszak,
Agata Dobska, Szymon Witkowski, Anastazja Woźniak
Kl. VI a – Kacper Piasek, Filip Prządka, Kinga Strzeszak, Maciej Łuczak, Maria Myszkowska
Franciszek Rajniger
Kl. VI b – Natalia Kopras, Franciszek Włodarczak, Edyta Wiśniewska, Jakub Kęsy, Franciszek Mocek, Wanessa Grabarczyk, Zuzanna Lepszy, Gabriela Gołębiowska,
Julianna Noga, Kamil Wylegała, Kacper Banaszkiewicz
VI d – Aleksandra Skobel, Gabriela Pachołek, Kamil Klimowicz, Mateusz Burzyński,
Sergiusz Naskręt, Piotr Piątek, Julia Geron
Kl. IV a – Miłosz Kruszka, Patryk Felski, Zuzanna Konieczna
Kl. IV c – Zuzanna Kalina, Daria Chubko, Julita Woźniak, Grzegorz Augustyniak,
Julian Maćkowiak, Błażej Fijak
Kl. IV b – Tymek Wachowiak, Michał Kmiecik, Wiktoria Witkowska, Martyna Janiszewska,
Kacper Grolewski, Stanisław Woźniak, Lena Frąckowiak, Wojciech Dybizbański
Kl. V a – Ilijan Wiczyński, Martyna Adamska, Zuzanna Brzozowska, Vlad Furyha,
Krzysztof Zieliński, Natalia Kaczyńska, Maja Kopka, Mikołaj Ratajczak
Projekt szkolny: „NAJWAŻNIEJSZA WARTOŚĆ DLA MNIE” – wyróżnieni uczniowie:
Kl. II a – Budych Dawid, Twardowski Gabriel, Liskowska Hanna, Napierała Jeremiasz, Nawrocki Krzysztof, Fejfer Alan, Dybizbańska Julia
Kl. III a – Napierała Ksawier, Kita Mariusz, Bąk Antonina, Szmyt Maja, Waroś Nadia, Konieczny Franciszek
Kl. IV a – Rychlewski Filip, Kurek Oskar
Kl. IV b – Pałasz Gracjan
Kl. IV c – Boch Zuzanna, Kwapisz Anna, Słodzinka Juliusz, Gasztold Adam
Kl. V a – Zieliński Krzysztof, Kopka Maja
Kl. VI b – Golas Maksymilian, Gołębiewska Gabriela, Lukas Marcel
Kl. VI c – Bernyk Milana, Pajor Hanna
Kl. VII a – Bator Amelia, Kozieł Filip, Goździerski Ksawier, Knapski Konrad
Kl. VIII a – Anklam Konrad, Biniak Julia, Cepka Antoni, Golon Konrad, Lemański Hubert,
Łusiewicz Marcin, Świderski Bartosz, Springel Antonina, Węcławek Oliwier
Uczniowie wyróżnieni w konkursie „MÓJ REGION, MOJA MAŁA OJCZYZNA” :
Kl. VII a – Aleksandra Dobska, Oliwia Marcinkowska, Nikola Perz, Yehor Berezhnyi, Denys Hlushko
Kl. VIIIa – Konrad Anklam, Julia Biniak, Antoni Cepka,
Łukasz Frank, Jakub Kaszkowiak, Hubert Lemański, Jakub Młynarczyk, Zuzanna Naskręt,
Marek Roszak, Nadia Spławska, Antonina Springel, Bartosz Świderski,
Szymon Szymanek, Wiktor Szymanek ,Kajetan Wylegała, Julia Zastróżna
Wolontariusz w Samsung River Triathlon Series, udział w obchodach Bitwy pod Arnhem,
Galowe Koncerty Charytatywne „Kapela Serc” Zespołu Folklorystycznego „Marynia”
- Jakub Kaszkowiak –VIII a
Nagrodzeni i wyróżnieni w naszej szkole w zbiórce makulatury organizowanej przez MiG Wronki oraz PK Wronki :
- Zuzanna Boch, kl. IV c – 1 miejsce
- Barbara Durska, kl. VI d – 2 miejsce
- Kajetan Kasprzak, kl. VI c – 3 miejsce
- Sandra Gajda, kl. V a – wyróżnienie
- Martyna Janiszewska, kl. IV b – wyróżnienie
Źródło; SP-1 – zapis oryginalny