Najlepsi uczniowie z SP w Nowej Wsi

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA W NOWEJ WSI  W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

SUKCESY W NAUCE :

Nagroda Burmistrza – Magdalena Michalska – średnia ocen – 6,0 oraz  Stanisław Michalski  średnia ocen – 5,92. Uczniowie otrzymali nagrody  za uzyskanie najwyższej średniej w szkole, wzorowe sprawowanie oraz sukcesy  w konkursach – bardzo dobry wynik Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019.

Tytuł  NAJLEPSZY  UCZEŃ Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Nowej Wsi – otrzymali : Stanisław Michalski, Maciej Tomczak, Filip Walczak  : za uzyskanie wysokiej średniej  ocen , wzorowe sprawowanie, godne reprezentowanie szkoły
i odniesione sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz duże  zaangażowanie w życie szkoły , wolontariat i  pracę społeczną.

Tytuł NAJLEPSZY SPORTOWIEC Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Nowej Wsi otrzymali : Adam Trojanek, Emilia Michalska ,Wiktoria Heba  – Nagrodzeni uczniowie wielokrotnie reprezentowali szkołę w zawodach lekkoatletycznych, biegach  i grach zespołowych na szczeblu gminy, powiatu , wielkopolski i kraju. Odnieśli znaczące sukcesy w Czwartkach Lekkoatletycznych, zakwalifikowali się do udział w finale ogólnopolskim w Łodzi.

Tytuł : AMBASADOR  ŻYCZLIWOŚCI  Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Nowej Wsi otrzymali : Marta Sobańska, Agnieszka Rzepa, Maciej Klemenski,

NAGRODA – dla klasy VA za  najwyższą średnią ocen w szkole – średnia  5,22

NAGRODA za frekwencje 100% : Antonina Grzelewska,  Michał Helak, Szymon Lewicki, Piotr Pospieszny,  Olivier Heba, Olga Małecka,  Maja Małeckie, Juliusz Bandura, Filip Kalemba, Agata Wójtowicz, Damian Łukaszewski,

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE:

Klasa IA

Antkowiak Lilianna

Białek Jakub

Brzeski Wojciech

Czekalski Michał

Deutsch Jagoda

Elsner Bartosz

Gałązka Nikola

Golba Nina

Grupa Gabriel

Korobacz Helena

Kowalik Maria

Krela Kacper

Muszyńska Amelia

Paech Barbara

Patulski Szymon

Radel Wiktoria

Skotnicki Maciej

Stańko Maja

Szymkowiak Adam

Ślimak Iga

Zdanowicz Olaf

Zgoła Wiktoria

 

Klasa IB

Blitek Milena

Brych Wiktoria

Francuzik Szymon

Golińczak Dawid

Gorączka Zofia

Grzelewska Antonina

Hanysz Amelia

Hukisz Jakub

Juszczak Lena

Kalemba Karolina

Karpiński Adam

Kubiak Adrian

Kujawski Krzysztof

Napierała Amelia

Nogaj Jan

Ostrowski Michał

Paczkowski Ignacy

Sobański Fabian

Wilkutowska Olga

 

Klasa II A

Białyński Alan

Dragońska Lena

Główczyńska Aleksandra

Helak Michał

Hojan Oskar

Jarysz Amelia

Kajak Gracjan

Klemenski Tomasz

Lewicki Szymon

Majchrzak Gabriela

Piekarek Wiktoria

Pospieszny Piotr

Radziszewska Izabela

Sulicka Maria

Ulrych Krystian

 

Klasa II B

Deutsch Barbara

Fruga Maciej

Heba Oliwier

Kasprzak Antonina

Krela Wiktoria

Ławida Zofia

Małecka Maja

Małecka Olga

Martyna Statucka

Morysiak Emilia

Orzechowski Filip

Paciorkowska Julia,

Radziszewska Aleksandra

Statucka Maja

Szweda Wiktoria

 

Klasa III A

Biniek Hanna

Górniak Wiktoria

Krela Aleksandra

Nowak Olga

Orzechowska Zuzanna

Piaskowska-Niszczak Olga

Pyzik Stanisław

Rarak Natalia

 

Klasa IVA

Maria Boch – 5,82 wz

Antonina Dudkiewicz –  5,73 wz

Zuzanna Skrzypkowiak  – 5,73 wz

Marta Sobańska- 5,64 wz

Lena Krela-5,64  wz

Kornelia Klimecka – 5,55 wz

Adam Nowak – 5,55 bdb

Zofia Chojan- 5,45 wz

Antonina Szmyt – 5,36 wz

Olivier Radel – 5,27 bdb

Maksymilian Pospieszny – 5,27 wz

Paula Wojciechowska – 5,09  bdb

Tobiasz Kubiak – 5,09 bdb

Nicola Beze – 4,82 wz

 

Klasa IV B

Kornelia Kin  – 5,45 wz

Filip Wieczorek– 5,45 wz

Julia Brych – 5,27 wz

Elżbieta Paczkowska – 5,18 bdb

Stanisław Chudziak – 5,09 bdb

Valeriia Schveichuk – 4,9 wz

Brajan Gumny– 4,91 bdb

Jakub Przybył – 4,91 bdb

Aleksander Barłóg – 4,91bdb

Igor Chytry – 4,91 bdb

Maks Ratajczak 4,82 bdb

Nikola Maślona – 4,82 bdb

 

Klasa VA

Michalska  Magdalena – 6,0 wz

Michalski Stanisław  – 5,92 wz

Tomczak Maciej –  5,83 bdb

Świniarska Dominika – 5,83 wz

Wicenty Mateusz  –  5,67 bdb

Boracki Jeremiasz  –  5,67 wz

Trojanek Adam – 5,33 bdb

Magdalena Szymańska – 5,33 wz

Mąkosza Amelia 5,33 bdb

Biniek  Mikołaj – 5,25 wz

Wawrzyniak Judyta – 5,25 wz

Walczak Filip –  5,25 bdb

Telak Mateusz – 5,25 bdb

Kalemba Mikołaj – 5,08 wz

Marcel Świniarski – 5,08 bdb

Frankowska Dagmara – 5,0 bdb

Paczkowski  Stanisław – 4,83 bdb

Frankowska  Daria –  4,75 bdb

 

Klasa VB

Rzepa Agnieszka  – 5,5 wz

Zuzanna Jędrzejczak –  5,25 wz

Dąbrowski Stanisław – 5,0 wz

Grupa Dawid – 4,92 wz

Pluszczyk Edyta – 4,92 wz

Kopka Paulina – 4,83 bdb

Jeziorna Julia – 4,83 wz

Kinowska Julia – 4,75 wz

 

Klasa VC

Piechowiak Zuzanna  – 5, 58 wz

Klemenski Maciej – 5,42 wz

Orzeł Bartosz – 5,17 bdb

Michalak Olimpia – 5,08 wz

Starosta Oliwia – 5,0 bdb

Kruszona Maria – 5,17 bdb

 

Klasa VIA

Jądrzyk Marta – 5,25  wz

Emilia Michalska  – 5,08 bdb

Igor Byliński – 4,92 bdb

Damian Łukaszewski – 4,83 bdb

Oskar Kalotka – 4,75 bdb

Martyna Krzyżaniak – 4,75 bdb

Martyna Weidemann – 4,75 bdb

 

Klasa VI B

Wargacka Paulina –  5,83 bdb

Dąbrowski Witold  –  5,5 bdb

Króliczak Grażyna – 5,17 wz

Heba  Wiktoria – 5,17 wz

Boch Karol – 5,17 bdb

Kaczmarek Oskar – 5,08 wz

Klimczak Amelia – 5,08 wz

Paulina Nowak – 5,0 wz

Skotnicki Marek – 5,0 bdb

Szymon Świniarski – 4,83 bdb

Dorocka Antonina – 4,75 wz

 

SUKCESY W  KONKURSACH

Bardzo dobry wynik  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019 w kategorii BENIAMIN – Stanisław Michalski ,Maciej Tomczak, Magdalena Michalska . Wyróżnienie : Maciej Klemenski – opiekun p. Hanna Podzińska

Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019         w kategorii ŻACZEK – Oskar Hojan– opiekun Weronka Przybylak

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019 w kategorii MALUCH – Wiktoria Górniak, Stanisław Pyzik, Aleksandra Krela – opiekun p. Anna Sarbak

I miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym ,, Przyroda w literaturze Arkadego Fiedlera” – Kornelia Kin – opiekun Maria Gierak, Violetta Janowicz

I miejsce w grze terenowej – Międzygminne Forum Szkół Podstawowych
,,Małomiasteczkowy rytm”- Filip Walczak ,Dominika Świniarska,  Magdalena Szymańska , Mateusz Telak i Mikołaj Biniek –– opiekun p. Violetta Dzik

I miejsce w Konkursie fotograficznym  ,, Małomiasteczkowy rytm”-  Paulina Nowak

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno- Plastycznym kl. IV-VIII na temat: ,,Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie” – Kornelia Kin – opiekun p. Violetta Janowicz

II miejsce  w Powiatowym Konkursie Flażoletowym – Stanisław Paczkowski – opiekun p. Maria Gierak

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Odblaskowo – Bezwypadkowo” – Olga Wilkutowska – opiekun p. Marta Łabojewska

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Bezpieczna zabawa to dla pierwszaka ważna sprawa”- Fabian Sobański – opiekun p. Marta Łabojewska

I miejsce w Konkursie Akademia Talentów – Magdalena Michalska – w ocenie jury oraz głosowaniu internautów zdobyła najwięcej punktów w kategorii – SZTUKA.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Flażoletowym – Trio : Wiktoria Heba, Amelia Klimczak i Ola  – opiekun p. Maria Gierak

I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju SuperFamera –  Marek Skotnicki,

III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju SuperFamera –  Maciej Tomczak,

IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju SuperFamera  –  Stanisław Michalski.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Historycznym – Magdalena Szymańska, Marcel Świniarski, Filip Walczak – opiekun Violetta Dzik

Wyróżnienie  w  Gminnym Konkursie Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach „Oczyszczając ścieki chronimy wodę”– Antonina Dorocka  – opiekun Violetta Janowicz

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny o tytuł  Najlepszego EKO – Przyrodnika:

W klasach I-III : Nina Golba,  Wojciech Brzeski, Golińczak Dawid, Jarysz Amelia , Zofia Ławida, Aleksandra Krela .

W klasach IV – VI : Maria Boch ,  Filip Wieczorek, Stanisław Michalski ,Dawid Grupa Maciej Klemenski , Igor Byliński  oraz Paulina Wargacka.

Konkurs plastyczny klas I-III  ,,Najpiękniejszy Orzeł – godło Polski” :

I miejsce –  Aleksandra Krela III A
II miejsce – Basia Deutsch II B
III miejsce – Jakub Białek  I A.

Konkurs na  plakat w programie Paint ,, Polska Niepodległa” : Aleksandra Krela , Zuzanna Orzechowska, Stanisław Pyzik
Konkurs plastyczny ,, Mój przyjaciel – BAJKOWY MIŚ”

I miejsce – Wiktoria Zgoła – kl. I A
II miejsce –  Zosia Ławida – kl. II B
III miejsce – Maja Stańko-   kl. I A

Wyróżnienia Wiktoria Górniak – kl. III i Bartek Elsner – kl. IA

Szkolny Konkurs Przyrodniczy ,,Poznaj świat – podróże z Arkadym Fiedlerem”

I miejsce – Olimpia Michalak kl. IV A
II miejsce –  Paulina Wargacka kl. VIB
III miejsce –  Piechowiak Zuzanna kl. IV C
IV miejsce – Oliwia Starosta kl. VC
V miejsce – Mikołaj Biniek – kl. V A

Konkurs plastyczny  ,, Afryka Arkadego Fiedlera” :

I miejsca –  Marysia Sulicka  IIA
II miejsce – Jagoda Deustsch IIB
III miejsce –  Zosia Ławida IIB

Wyróżnienie : Antonina Grzelewska

Szkolny Konkurs Recytatorski ,, Wiosenne Figle”
W kategorii klas pierwszych:

miejsce – Nina Golba
II miejsce  – Barbara Peach
III miejsce – WiktoriaRadel

W kategorii  klas drugich :
I miejsce – Wiktoria Piekarek
II miejsce  – Maria Sulicka
III miejsce – Alan Białyński
W kategorii  klas trzecich :
I miejsce – Stanisław Pyzik
II miejsce – Wiktoria Górniak
III miejsce –  Aleksandra Krela

Z oddziałów przedszkolnych :
I miejsce – Zofia Dembska
II miejsce – Artur Woźniak
III miejsce – Dominik Hoffmann

Konkurs Pięknego Czytania klas I – III

I miejsca : Jakub Białek, Wiktoria Piekarek, Aleksandra Krela i Wiktoria Górniak

II miejsca : Zosia Gorączka i Olga Wilkutowska, Wiktoria Szwedza, Zuzanna Orzechowska

III miejsca : Lilianie Antkowiak, Oskar Hojan, Natalia Rarak

Wyróżnienia : Olaf Zdanowicz,  Krzysiu Kujawski,  Wiktoria Krela, Olga Małecka, Izabela Radziszewska, Stanisław Pyzik i Olga Nowak

Konkurs Akademii Dobrych Manier  – tytuł ,,Mistrz Dobrych Manier” otrzymali:
I miejsce   – Edyta Pluszczyk kl. V B
II miejsce  –  Marta Tonak kl. IV A,
III miejsce  – Marta Sobańska kl. IV A

Maksymalna ilość punktów w Wielkim Teście ADM: Wiktoria Heba kl. VI B.
Zwycięską klasą została klasa V B

Konkurs plastyczny –  ,,Największa pisanka wielkanocna”

W kategorii klas pierwszych:
I miejsce  – Maja Stańko
II miejsce – Barbara Peach
III miejsce – Jagoda Deutsch

W kategorii  klas drugich :
I miejsce  – Antonina Kasprzak
II miejsce  – Aleksandra Radziszewska
III miejsce  – Barbara Deutsch

W kategorii  klas trzecich :
I miejsce  – Aleksandra Krela
II miejsce – Natalia Rarak
III miejsce – Wiktoria Górniak

Z oddziałów przedszkolnych :
I miejsce – Maja i Kaja Zastróżna
II miejsce – Lena Malinowska
III miejsce – Emilia Radziszewska

 

SUKCESY W SPORCIE :

I miejsce w XXIV Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki – Izabela Radziszewska w kategorii dziewcząt z klas I-II szkół podstawowych.

I miejsce w XXIV Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki – Julia Brych z IVB  w kategorii dziewcząt z klas III-IV szkół podstawowych.

I miejsce w Mistrzostwach Trójboju Lekkoatletycznego we Wronkach.

Wyróżnienie w XVII Mistrzostwach Polski i UKS – ów w warcabach klasycznych – Zuzanna Jędrzejczak i Julia Jeziorna

I miejsce w Powiatowych  Mistrzostwach Szkół w Warcabach Klasycznych Zuzanna Jędrzejczak II miejsce Julia Jeziorna – p. Krzysztof Migała

Liczne sukcesy Szkoły w Finale Czwartków Lekkoatletycznych  :

Adam Trojanek i Emilia Michalska zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Czwartków  Lekkoatletycznych w Łodzi – opiekun Renata Barańska, Krzysztof Migała

Zawodnicy wielokrotnie zdobywali miejsca w pierwszej trójce – zdobywając przy tym wysoką sumę punktów.

SKOK W DAL:

I, II miejsca – Adam Trojanek

II, III miejsca – Wiktoria Heba

II miejsca – Alan Skrzypczak

BIEG 60m:

II miejsce – Heba Wiktoria

III miejsce  – Adam Trojanek

BIEG 300m:

I – III miejsca – Emilia Michalska

SKOK WZWYŻ:

I – III miejsca – Patryk Malec

Miejsca I – III oraz wysoką liczbę punktów w poszczególnych tygodniach na zawodach zdobywali:

W SKOKU W DAL:

III miejsce – Maksymilian Pospieszny

III miejsce – Mateusz Telak

I miejsce – Marcel Świniarski

III miejsce – Oliwier Piaskowski- Niszczak

W biegu na 60m:

II miejsce – Oliwia Starosta

III miejsce – Dominika Świniarska

II miejsce – Marcel Świniarski

Mistrzostwa Trójboju Lekkoatletycznego we Wronkach:

Rocznik 2008 i młodsi

SKOK W DAL

I miejsce: Oliwia Starosta, Alan Skrzypczak

II miejsce: Nikola Beze, Jakub Przybył

III miejsc: Judyta Wawrzyniak, Aleksander Barłog

BIEG NA 60m

I miejsce: Oliwia Starosta

II miejsce: Judyta Wawrzyniak, Alan Skrzypczak

III miejsce: Kornelia Klimecka

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

I miejsce: Oliwia Starosta

II miejsce: Judyta Wawrzyniak, Marcel Świniarski

III miejsce: Jakub Przybył

Rocznik 2007

SKOK W DAL

I miejsce: Adam Trojanek

II miejsce: Dominika Świniarska

BIEG NA 60m

I miejsce: Dominika Świniarska

II miejsce: Adam Trojanek

III miejsce: Oliwier Piaskowski – Niszczak

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ:

I miejsce: Adam Trojanek

II miejsce: Magdalena Szymańska

Rocznik 2006

SKOK W DAL

I miejsce: Emilia Michalska

BIEG NA 60m

II miejsce: Emilia Michalska

Sztafetowe Biegi przełajowe w Nowej Wsi:

I miejsce: drużyna z klasa V ( Dominika Świniarska, Adam Trojanek, Malwina Michałek, Patryk Malec, Agnieszka Rzepa, Oliwier Piaskowski – Niszczak)

III miejsce: drużyna klas IV: Oliwia Starosta, Alan Skrzypczak, Julia Brych, Aleksander Barłóg, Judyta Wawrzyniak, Brajan Gumny

III miejsce: drużyna klas VI: Wiktoria Heba, Piotr Kuźnicki, Emilia Michalska, Igor Byliński, Daria Wyrębska, Tymoteusz Walkowiak

II  miejsce dziewcząt w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki : Beze Nikola, Brych Julia, Kin Kornelia, Krela Lena, Skrzypkowiak Zuzanna, Starosta Oliwia, Szmyt Antonina

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki – indywidualnie Oliwia Starosta

Sukcesy Wiktorii Górniak i Kornelii Klimeckiej w XXI  Mistrzostwach Polski Mażoretek –zespół Miraż–- opiekun Gabriela Kabacińska

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom sukcesów osiągniętych w roku szkolnym 2018/2019 .

Dane pochodzą ze szkoły
(zapis oryginalny)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *