Najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biezdrowie

Najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa  w Biezdrowie w roku szkolnym 2019/2020

klasy IV – VI

Dietetyk Wronki

klasa IV

  1. Nikola Kowalczyk śr. 5,55
  2. Weronika Zastróżna-Stachowiak śr. 5,36
  3. Gabriela Mirecka śr. 5,27
  4. Magdalena Soloch śr. 4,91
  5. Martyna Duszyńska śr. 4,82
  6. Gabriela Figas śr. 4,82

Klasa Va

  1. Dagmara Pruc śr. 5,62
  2. Jakub Olczyk śr. 5,54
  3. Nikola Semkło śr. 5,54
  4. Kacper Skrzypczak śr. 5,54
  5. Angelika Szczepanek śr. 5,54
  6. Zofia Grzybowska śr. 5,46
  7. Adam Barłóg śr. 5,38
  8. Weronika Maciejewska śr. 5,33
  9. Joanna Urban śr. 5,33
  10. Julia Góral śr. 5,31
  11. Adrianna Kwaśny śr. 5,31
  12. Tomasz Grzechowiak śr. 5,23
  13. Nadia Kapłon śr. 5,23
  14. Zofia Maciejewska śr. 5,23
  15. Justyna Nowak śr. 5,15
  16. Aleksander Jarysz śr. 5,00
  17. Martyna Niezborała śr. 5,00
  18. Amelia Poznańska śr. 5,00
  19. Mateusz Biernat śr. 4,85
  20. Adrian Kaszkowiak śr. 4,85
  21. Jakub Lisiak    śr. 4,77
  22. Martyna Małachowska śr. 4,77
  23. Michał Kaszkowiak śr. 4.77

klasa Vb

  1. Konieczna Maria śr. 5,85
  2. Wróblewski Bartosz śr. 5,77
  3. Olczyk Dominik śr.5,69
  4. Michalski Tomasz śr.5,54
  5. Kosmowska Oliwia śr. 5,46
  6. Wildaczyk Dawid śr.5,38
  7. Witkowska Wiktoria śr. 5,38
  8. Gaj Amelia śr. 5,31
  9. Kaszkowiak Natalia śr. 5,15
  10. Musiał Maria śr. 5,08
  11. Rybarczyk Alicja śr. 5,08
  12. Puk Zuzanna śr.5,08
  13. Górna Oliwia śr.5,00
  14. Wiczyńska Maria śr.4,77

klasa VIa

  1. Oliwier Hawryszkiewicz śr. 5,69
  2. Walorczyk Zuzanna śr. 5,69
  3. Stachowiak Patryk śr. 5,54
  4. Nowak Łucja śr. 5,50
  5. Machnicki Wiktor śr. 5,46
  6. Cojszner Rafał śr. 5,38
  7. Kozłowski Paweł śr. 5,15
  8. Tyrchan Martyna śr. 5,15
  9. Fąferek Roksana śr. 5,00
  10. Frankowska Marta śr. 5,00
  11. Idaszek Weronika śr. 5,00
  12. Wilkosz Wiktor śr. 4,83

klasa VIb

  1. Wildaczyk Gabriela śr. 5,62
  2. Piechowiak Mikołaj śr.  5,54
  3. Kuster Bartosz śr.  5,54
  4. Wylegała Paulina śr. 5,38
  5. Pogorzelczyk Martyna śr.  5,38
  6. Proch Bartosz śr.  5,38
  7. Stasińska Gabriela śr. 5,23
  8. Marcinkowski Jan śr. 5,15
  9. Kudlińska Julia śr. 5,00
  10. Woźniak Hanna śr. 4,92
  11. Jarysz Julia śr. 4,85
  12. Górniak Szymon śr. 4,77

klasa VIIa

Agencja Reklamowa Wronki
  1. Góral Amelia śr. 6,00
  2. Smolarkiewicz Amelia śr. 5,93
  3. Żółkiewski Tomasz śr. 5,50
  4. Kaszkowiak Martyna śr. 5,20
  5. Lisiak Oliwia śr. 5,00
  6. Odrobna Julia śr. 4,93
  7. Wawrzyniak Julia śr.  4,86
  8. Grygiel Adam śr.  4,79

klasa VIIb

  1. Kornelia Grabarkiewicz śr.  6,00
  2. Laura Lisińska śr.  6,00
  3. Martyna Mrowińska śr.  5,93
  4. Natalia Wróblewska śr.  5,86
  5. Maria Walorczyk śr.  5,79
  6. Hubert Lemański śr.  5,64
  7. Zuzanna Prętka śr.  5,50
  8. Martyna Rusinek śr.  5,14
  9. Martyna Szafer śr.  5,14
  10. Zuzanna Grzechowiak śr. 5,00
  11. Szymon Jerzyński śr. 5,00
  12. Hubert Szczeciński śr. 4,93
  13. Bartosz Pietras śr. 4,86
  14. Emilia Musiał śr. 4,79

klasa VIII

  1. Jakub Walorczyk śr. 5,78
  2. Julia Lis śr.  5,72
  3. Kaczmarek Wiktor śr. 5,72
  4. Nowak Julia śr.  5,53
  5. Marcinkowski Aleksander śr. 5,33
  6. Gorączka Julia śr.  5,33
  7. Maciejewski Kamil śr.  5,06
  8. Wylegała Zuzanna śr.  4,94
  9. Hoffmann Julia śr.  4,89
  10. Roksana Czepczyńska śr.  4,83

W roku szkolnym 2019/2020 stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Wronki otrzymały:
Kornelia Grabarkiewicz
Laura Lisińska.

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE

 W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie brali udział w różnorodnych konkursach gminnych, powiatowych, rejonowych i ogólnopolskich . Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Olimpiada Olimpus o Janie Pawle II:

IV – VI

I miejsce Dominik Olczyk (laureat konkursu),

II miejsce Nikola Kowalczyk (laureatka konkursu),

III miejsce Bartosz Wróblewski.

Kl. VII – VIII

I miejsce Laura Lisińska (laureatka konkursu),

II miejsce Natalia Wróblewska i Julia Gorączka,

III miejsce Kornelia Grabarkiewicz i Amelia Smolarkiewicz

Kangur:

– w kategorii Beniamin klasa 5 wyróżnienie zdobył Dawid Wildaczyk

– w kategorii Beniamin klasa 6 wyróżnienie zdobyła Zuzanna Walorczyk

Złota Żaba:

to do drugiego etapu zakwalifikowali się :

-Natalia Wróblewska VIII b

-Aleksander Marcinkowski VIII

Alchemik:

  1. Kornelia Grabarkiewicz (wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie)
  2. Lis Julia, Lemański Hubert, Wróblewska Natalia
  3. Góral Amelia

OLIMP SCHOOL z chemii.

  1. Kornelia Grabarkiewicz
  2. Amelia Smolarkiewicz, Amelia Góral
  3. Martyna Mrowińska

Konkurs  plastyczno – literacki Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy  Wronki: „Wypisz , wymaluj dla Mamy”

wygrana Kornelia Grabarkiewicz VIIb  i Amelia Smolarkiewicz VIIa,

wyróżnienie  Dominik Olczyk

Konkurs plastyczny „ Wymarzony dom” Inwestor Wronki:

wyróżnienie Dominik Olczyk, V b oraz Bartosz Wróblewski z klasy Vb

Wronieckie  dyktando 

klasy IV-V: II miejsce Dagmara Pruc V a

kl.VI-VIII;  III miejsce Amelia Smolarkiewicz VIIa

Konkurs literacki organizowany przez Wroniecki Ośrodek Kultury z okazji Dnia Dziecka

2 miejsce Dominik Olczyk

Konkurs literacki „O złotą, srebrną i brązową wronę”

I miejsce Dominik Olczyk Vb,

II miejsce Bartosz Wróblewski Vb,

wyróżnienie Natalia Wróblewska VII b,

XII AMATORSKI KONKURS GWAROWY ,, GODEJMA PO NASZYMU ”

II miejsce Amelia Smolarkiewicz

Konkursie plastycznym “Ja za 20 lat” organizowany w ramach ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wyróżnienie Łukasz Woźniak, Vb

VII Powiatowym Przeglądzie Piosenki   Patriotycznej w Szamotułach

III miejsce w kategorii solista Kornelia Grabarkiewicz

Uczniowie klas VI,VII wyróżnienie w kategorii zespół

Powiatowy Konkursy Komendy Policji w Szamotułach

„Odblaskowo- Bezwypadkowo”– III miejsce w konkursie Laura Tonak Ia

“I Ty możesz zapobiegać Przemocy”- wyróżnienie za wiersz Kornelii  Grabarkiewicz

“Dopalacze niszczą życie” wyróżnienie za komiks, Hubert Lemański VII b,

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” we Wronkach

wyróżnienie  kl. III Joanna Błajet kl III, Szymon Waroś II a

Konkursy taneczne/sportowe

Międzynarodowym konkurs  on-line MWF,

I miejsce Kornelia Grabarkiewicz solo pompon juniorki

I miejsce Julia Lis solo pompon seniorki

DANCE@HOME Solo Cup organizowanego przez Aplauz Marklowice

I miejsce Kornelia Grabarkiewicz kat. solo pompon juniorki

I miejsce Julia Lis kat. solo pompon seniorki

VI miejsce Martyna Rusinek kat. solo baton juniorki

Ogólnopolski konkurs on-line Osobowość taneczna małej sceny,którego organizatorem był MOKSiR Kuźnia Raciborska:

I miejsce i GRAND PRIX festiwalu zdobyła Kornelia Grabarkiewicz.

III miejsce Julia Lis, Amelia Poznańska

Konkurs “Taniec w kwarantannie” organizowany przez Wroniecki Ośrodek Kultury

I miejsce Amelia Poznańska – grupa JUNIOR
I miejsce Kornelia Grabarkiewicz- grupa SENIOR

 

Materiał opublikowany w wersji nadesłanej przez szkołę 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *