Najlepsi z wronieckiej KORNELÓWKI

Oto najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego. Spis nadesłała szkoła. Wyróżnionym i ich rodzicom gratulujemy!

 

Lista uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach, którzy ukończyli z wyróżnieniem klasy IV-VI

 

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych:

Klasa IV a – wychowawca: pani Jolanta Gębara

  1. Mikołaj Guziak – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  2. Gabriel Zastróżny – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  3. Jakub Kamieniczny – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  4. Weronika Myszka – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  5. Zuzanna Chudziak – średnia 4,91, zachowanie wzorowe,
  6. Oliwier Maślona – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  7. Dawid Morysiak – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  8. Filip Białyński – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  9. Kacper Konieczny – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV b – wychowawca: pani Maria Pospieszna

  1. Julia Muszyńska – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  2. Jacek Ziołek – średnia 5,45, zachowanie bardzo dobre,
  3. Aleksandra Andrzejak – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  4. Julia Suchowierska – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  5. Laura Duczkowska – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  6. Anna Sierchuła – średnia 5,18, zachowanie bardzo dobre,
  7. Maria Firlet – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  8. Martyna Ratajczak – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  9. Bruno Tafelski – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  10. Gabriela Janicka – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  11. Julia Turowska – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  12. Olivier Mela – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  13. Lucjan Roszak – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV c – wychowawca: pani Danuta Walicht

  1. Wiktoria Kalinowska – średnia 5,64, zachowanie wzorowe,
  2. Barbara Wójcik – średnia 5,55, zachowanie wzorowe,
  3. Zuzanna Kałużyńska – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  4. Tamara Gnabasik – średnia 5,18, zachowanie bardzo dobre,
  5. Oliwia Przybysz – średnia 5,18, zachowanie bardzo dobre,
  6. Gabriela Downar – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  7. Kinga Jasnosik – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  8. Darmiła Smółka – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  9. Oliwia Banach – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  10. Amelia Pawlak – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  11. Kamil Kałek – średnia 4,91, zachowanie wzorowe,
  12. Oliwia Firlej – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  13. Stanisław Kurowski – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  14. Eryk Lemiesz – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  15. Joanna Misiewicz – średnia 4,82, zachowanie wzorowe,
  16. Mateusz Nowicki – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa IV d – wychowawca: pani Beata Grabowska

  1. Karina Stencel – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

 

Wyróżnieni uczniowie klas piątych:

Klasa V a – wychowawca: pani Aneta Rakowicz

  1. Marcin Król – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  2. Julia Gackowska – średnia 5,91, zachowanie wzorowe,
  3. Martyna Jarysz – średnia 5,36, zachowanie bardzo dobre,
  4. Weronika Lis – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  5. Zuzanna Ciesielska – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  6. Laura Sikora – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  7. Nicole Bartol – średnia 5,18, zachowanie bardzo dobre,
  8. Mateusz Chudziak – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  9. Maria Miężał – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  10. Antoni Jankowski – średnia 5,00, zachowanie wzorowe,
  11. Maria Kiełpińska – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  12. Marta Kudlińska – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  13. Antonina Nowak – średnia 4,82, zachowanie wzorowe,
  14. Daniel Prostak – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre,
  15. Alicja Chłopowiec – średnia 4,80, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V b – wychowawca: pani Lucyna Kurasz

  1. Kinga Dorna – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  2. Julia Krenc – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  3. Julia Marciniak – średnia 5,09, zachowanie bardzo dobre,
  4. Jagoda Sobalik – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  5. Anastazja Stróżyńska – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

 

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych:

Klasa VI a – wychowawca: pani Eliza Paszyk

  1. Patrycja Kapłon – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  2. Hubert Buda – średnia 5,91, zachowanie wzorowe,
  3. Leticja Wallicht – średnia 5,91, zachowanie wzorowe,
  4. Mikołaj Raś – średnia 5,73, zachowanie wzorowe,
  5. Mateusz Koszarek – średnia 5,45, zachowanie bardzo dobre,
  6. Anna Kowalska – średnia 5,45, zachowanie wzorowe,
  7. Jan Nowak – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  8. Wiktoria Rzepa – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  9. Zofia Zielińska – średnia 5,27, zachowanie wzorowe,
  10. Patryk Kaźmierczak – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  11. Maksymilian Misiewicz – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  12. Weronika Wieczorek – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Klasa VI b – wychowawca: pani Ewa Spychała

  1. Gabriela Brzóska – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  2. Joanna Perz – średnia 4,91, zachowanie wzorowe,
  3. Alicja Napierała – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *