Od jutra targowisko czynne normalnie we wtorki i piątki

Od jutra targowisko miejskie wraca do funkcjonowania sprzed ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa – informuje PK Wronki. Handel odbywać się będzie we wtorki i piątki, a towary mogą sprzedawać handlowcy wszystkich branż. Nadal obowiązuje wymóg noszenia maseczek, rękawiczek oraz zachowanie odpowiedniego dystansu

Oferty Pracy Wronki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *