Bank Spółdzielczy we Wronkach poszukuje kandydata na stanowisko:

Analityka kredytowego

Miejsce zatrudnienia: Centrala

Główne zadania:

  • wsparcie Doradców Klienta w sprzedaży produktów kredytowych
  • ocena zdolności kredytowej klientów
  • analiza wskaźników i interpretacja danych finansowych
  • współpraca z Zespołem ds. monitoringu, windykacji i restrukturyzacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w branży bankowej będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na osiąganie założonych celów
  • zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • inicjatywa, entuzjazm, systematyczność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r., poz. 1000 z 10 maja 2018)

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Górowska, tel. 67 25 45 232,
e-mail: katarzyna.gorowska@bswronki.horyzont.net