Firma DOKROL Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: ul. Adama Mickiewicza 13a, Wronki

WYNAGRODZENIE: 25 zł – 30 zł zł / godz. brutto

Obowiązki:

  • samodzielna obsługa prasy krawędziowej CNC
  • realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji
  • dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa
  • współpraca z działem technicznym

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe zasadnicze
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarki CNC
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat
  • praca dwuzmianowa
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o gruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość nadgodzin , jeśli pracownik wyrazi taką chęć
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

 Kontakt: 600 894 726
E-mail: biuro@dokrol.pl