FAIR PACKAGING Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy firmą produkcyjną specjalizującą się w przetwarzaniu tworzyw sztucznych. Nasze wyroby z sukcesem sprzedajemy w kraju i za granicą. Głównym odbiorcą naszych produktów jest sektor budowlano-remontowy. W związku ze stałym wzrostem liczby obsługiwanych klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Buszewo (pow. Szamotulski, gmina Pniewy)

Region: wielkopolskie

     Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i przyjęcie dostaw do magazynu surowców
  • dostawy surowców na linie produkcyjne, odbiór wyrobów gotowych na podstawie zleceń
  • inwentaryzacje magazynu surowców (inwentaryzacje kroczące i całościowe)
  • obsługa produkcji
  • zapewnienie realizacji wyznaczonych celów w obszarze logistyki i obsługi produkcji
  • przestrzeganie wewnętrznych standardów logistyki, przepisów BHP, PPOŻ oraz obowiązujących procedur operacyjnych

Nasze wymagania

  • chęć pracy w magazynie i uczenia się nowych rzeczy (nawet jeżeli nie masz doświadczenia jako magazynier to nie ma to dla nas znaczenia bo i tak  przeszkolimy Ciebie do nowych zadań)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00)
  • umiejętność jazdy wózkiem widłowym (w przypadku braku uprawnień do kierowania wózkami widłowymi, umożliwiamy zdobycie uprawnień podczas okresu zatrudnienia – szkolenie UDT na terenie firmy)
  • umiejętność pracy w zespole, którą rozumiemy jako realizację wspólnych celów zespołowych
  • dobra organizacja czasu pracy własnego i dokładność w realizacji zadań
  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę, dzielenie się wiedzą i wspólny szacunek
  • atrakcyjne wynagrodzenie aby docenić Twoje kompetencje
  • pełną wyzwań pracę w dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw w firmie produkcyjnej
  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy ze skanerami, kodami kreskowymi i lokalizacjami magazynowymi (system WMS)
  • pomysły, chęć nauki i otwartość do wdrażania zmian
  • znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłane aplikacji na adres: rekrutacja@fairpackaging.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 516 121 639.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są zbierane i przetwarzane w zbiorze pn. „Kandydaci do pracy” dla celów prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w oparciu o wyrażoną przez Pana/Panią zgodę. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Fair Packaging sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Buszewo 10, 62-045 Pniewy. Ma Pan/Pani prawo wglądu w dane i ich poprawiania, jeśli są niepoprawne lub nieaktualne oraz odwołania w każdym czasie swojej zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym czasie przez kolejne 12 miesięcy dla celów ponownej rekrutacji.

Dane ze zbioru „Kandydaci do pracy” nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych do żądania tych danych na podstawie powszechnie obowiązujących ustaw.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (USTAWA  z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  wraz z późniejszymi zmianami (Dz.U.2019.1781 z dnia 19.09.2019)