ostatnio dodane

Niebezpieczna głupota na wronieckiej obwodnicy… [wideo]

Czytelnik przesłał mi film. Sytuacja ze stycznia. Auto pędzi 190 km/h na obwodnicy Wronek, na jednopasmówce, akurat na zwężeniu przed skrzyżowaniem uderza w auto jadące przed nim. Spycha je do rowu… Jak się okazało jadący w aucie nagrywa z tego film. Czyn policja zakwalifikowała jako KOLIZJĘ. Ja, po obejrzeniu filmu, tak bym tego nie nazwała… Film, sprawca kolizji sam wrzucił na tok-toka. Przesłałam go dalej… do Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach z prośbą o komentarz. Oto odpowiedź […]
Czytaj więcej