Aktualny plan kolędy Borek i fara

Na Państwa życzenie podajemy zestawienie planu kolęd parafii wronieckich :)

borek

Plan kolędy Parafii pw. św. U. Ledóchowskiej

 

Poniedziałek 9.01.

g.14.30 – ul.Mickiewicza (od Stróżek do nowego bloku)
g.14.30 – Os. Słowiańskie 2 A,B,C,D
g.14.30 – Os. Słowiańskie 4 A, B, C, D
                             


Wtorek 10.01. 

g.14.30 – Os. Słowiańskie 4 E,F i 5 A,B
g.14.30 – Os. Słowiańskie 5 C,D i 6 A,B
g.14.30 – ul. Mickiewicza od nru 40 do nru 51 (obie strony)       

 

Środa 11.01.

g.14.30 – Os.Słowiańskie 6 C i 7 A,B,C
g.14.30 – Os.Borek 1 A,B,C
g.14.30 – Os.Borek 1 D,E i 2 A

 

Czwartek 12.01.

g.14.30 – Os.Borek 2 B,C,D
g.14.30 – Os.Borek 2 E i 3 A,B
g.14,30 – Os.Borek 3 C,D,E       

 

Piątek 13.01

g.14.30 – Os.Borek 4 A,B,C
g.14.30 – Os.Borek 4 D,E i 5 A
g.14.30 – Os.Borek 5 B,C,D,E        

 

Sobota 14.01.

g.13.00 – Os.Borek 5 F,G,H
g.13.00 – Borek i ul.Cienista
g.13.00 – Os.Borek 5 I i 6 A           

 

Niedziela 15.01.
g.14.00 – Os.Borek 6 B,C         

                                           

Poniedziałek 16.01.           

g.14.30 – Os.Borek 6 D i 7 A,B
g.14.30 – Os.Borek 7 C,D,E      

 

Wtorek 17.01.

g.14.30 – Os.Borek 8 A,B,C             

g.14.30 – Os.Borek 8 D,E,F                       

 
Środa 18.01.

g.14.30 – Os.Borek 10 i 13 A,B,C        

g.14.30 – Os.Borek 13 D,E,F

 

Czwartek 19.01.

g.14.30 – Os.Borek 17

g.14.30 – Os.Borek 18 i 19                          

 

Piątek 20.01.

g.14.30 – Os.Leśna Polana    

 

 

fara

Plan kolędy parafii pw. św. Katarzyny 

 

Poniedziałek 09.01.2017

1. os. Staszica 1, 2, 3 g. 14.30
2. os. Staszica 4, 5 i 6 g. 14.30
3. os. Staszica 7, 8 g. 16.00
4. os. Staszica 9, 10 g. 16.00

Wtorek 10.01.2017

1. os. Staszica 11, 12 g. 14.30
2. os. Staszica 13, 14, 15 g. 14.30
3. os. Staszica 16, 17, 18 g. 14.30
4. os. Staszica 19, 20 g. 16.30

Środa 11.01.2017

1. Nowa Wieś Górna od końca i Kasztanowa g. 14.30
2. Nowa Wieś Górna od początku g. 14.30
3. Nowa Wieś Młodych i Parkowa g. 14.30
4. Czereśniowa g. 15.00

Czwartek 12.01.2017

1. Brzoskwiniowa i Azaliowa g. 16.00
2. Nowa Wieś Szkolna od początku i Boczna g. 14.30
3. Warszawa i Nowa Wieś Szkolna od końca g. 14.30
4. Oporowo Huby g. 15.30
5. Orzechowa g. 15.00

Piątek 13.01.2017

1. Nowa wieś Lipowa strona lewa g. 14.30
2. Nowa Wieś Lipowa strona prawa g. 14.30
3. Nowa Wieś Staromiejska od końca g. 14.30
4. Nowa Wieś Staromiejska od początku i Topolowa g. 15.00
5. Wodna g. 16.00

Sobota 14.01.2017

1. Nowa Wieś Szamotulska strona lewa od Wronek g. 10.30
2. Nowa Wieś Szamotulska strona prawa od Wronek g. 10.30
3. Nowowiejska nry parzyste od końca g. 10.30
4. Nowowiejska nry nieparzyste od końca g. 10.30
5. Wiśniowa g. 10.30

Niedziela 15.01.2017

1. Morelowa od początku g. 14.00
2. Morelowa od końca g. 14.00
3. Jabłoniowa g. 14.00
4. Piękna g. 14.00
5. Pl. Wolności g. 14.00

Poniedziałek 16.01.2017

1. Nowa nry parzyste i następnie Sadowa g. 14.30
2. Nowa nry nieparzyste g. 16.00
3. Działkowa g. 14.30
4. Różana g. 16.00

Wtorek 17.01.2017

1. Radosna, Jaśminowa i Wiatraczna g. 14.30
2. Graniczna, Miodowa, Waniliowa i Słonecznikowa g. 16.30
3. Wiosenna i Wspólna g. 14.30
4. Ukośna i Kwiatowa g. 14.30

Środa 18.01.2017

1. Al. Wyzwolenia od końca nry nieparzyste i Zaułek g. 14.30
2. Al. Wyzwolenia od końca nry parzyste g. 14.30
3. Al. Wyzwolenia od początku g. 14.30
4. Rzeczna g. 15.00

W czasie odwiedzin duszpasterskich biuro parafialne czynne jest:
wtorek g. 9.00 – 10.00
czwartek g. 9.00 – 11.00
piątek g. 9.00 – 11.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *