Remis w ostatnim meczu

Błękitni Wronki w ostatnim występie zremisowali na wyjeździe z Sokołem Rakoniewice 2:2. Wronczanie sezon zakończyli na czwartym miejscu.

Ostatni mecz sezonu 2014/2015 był okazją do sprawdzenia zawodników, którzy w poprzednich kolejkach nie grali za wiele. W grze wronczan widać było nerwowość. Już w 11 minucie Sokół wyszedł na prowadzenie za sprawą Michała Lepy. Podopieczni Fabiana Myszkowskiego próbowali doprowadzić do wyrównania, ale w 25 minucie otrzymali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adrian Gracz. Kilka minut później na boisku w Rakoniewicach miało miejsce bardzo sympatyczne wydarzenie. Miejscowi zawodnicy utworzyli szpaler, aby pożegnać opuszczającego plac gry bramkarza, Zbigniewa Jonasa. Dla doświadczonego zawodnika Sokoła był to ostatni występ w 36-letniej karierze! Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Oferty Pracy Wronki

W drugiej części gry Błękitni zaczęli grać bardziej ofensywnie. Przyniosło to efekt bramkowy w 56 minucie. Bramkarza Sokoła pokonał Adrian Janaszek. Ofensywne nastawienie wronczan powodowało coraz częstsze kontrataki. Zawodnicy Sokoła zmarnowali co najmniej dwie doskonałe okazje do podwyższenia wyniku. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. I tak było również w przypadku rakoniewiczan. W ostatnich fragmentach spotkania Wojciech Domagała doprowadził do remisu, który utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Błękitni Wronki sezon zakończyli tuż za podium grupy zachodniej poznańskiej Klasy Okręgowej z dorobkiem 43 punktów.