Sołtysom gminy Wronki życzymy wytrwałości!
|Zakończyły się zebrania wiejskie, które wybrały swoje nowe władze – sołtysa i radę sołecką. Wybory przeprowadzono wśród 21 sołectw. Na sołtysów wybraliśmy 12 mężczyzn i 9 kobiet! Po raz pierwszy tak wiele kobiet rządzić będzie na wsiach. Wśród całych rad sołeckich panie mają przewagę o 1 (52:53), dwie rady są całkiem męskie, a jedna całkiem babska :) Wybranym gratulujemy, a z okazji Dnia Sołtysa – sołtysom życzymy wytrwałości w działaniu!
Sołtysi oraz przedstawiciele osiedli obecnej i poprzedniej kadencji spotkali się dziś w świetlicy na Osiedlu Zamość z wiceburmistrzem Robertem Dorną
(fot. Fb Mirosłw Wieczór)
A oto sołtysi i Rady Sołeckie wybrane w tym roku na 5 lat:
Rada Sołecka sołectwa Pożarowo:
1. Andrzej Bator – Sołtys
2. Radosław Mrowiński – Członek Rady Sołeckiej
3. Robert Duda – Członek Rady Sołeckiej
4. Tomasz Kapczyński – Członek Rady Sołeckiej
5. Ryszard Rój – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Biezdrowo:
1. Teresa Fojud – Sołtys
2. Bożena Woźna – Członek Rady Sołeckiej’
3. Jerzy Krupa – Członek Rady Sołeckiej
4. Wiesław Olejniczak – Członek Rady Sołeckiej
5. Zofia Nowak – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Nowa Wieś:
1. Krystian Zastróżny – Sołtys
2. Katarzyna Grudzińska – Członek Rady Sołeckiej
3. Magdalena Jarysz – Jądrzyk – Członek Rady Sołeckiej
4. Zbigniew Machnicki – Członek Rady Sołeckiej
5. Anita Zastróżna – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Wartosław:
1. Witold Waroś – Sołtys
2. Renata Kudlińska – Członek Rady Sołeckiej
3. Roman Tabatowski – Członek Rady Sołeckiej
4. Jakub Kaczmarek – Członek Rady Sołeckiej
5. Tomasz Duczkowski – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Obelzanki:
1. Jan Konieczny – Sołtys
2. Iwona Koppa – Członek Rady Sołeckiej
3. Krystyna Drelichowska – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Lubowo:
1. Eugeniusz Stańko – Sołtys
2. Renata Dąbrowska – Członek Rady Sołeckiej
3. Witold Pospieszny – Członek Rady Sołeckiej
4. Marek Niśkiewicz – Członek Rady Sołeckiej
5. Barbara Prostak – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Rzecin:
1. Renata Spychała – Sołtys
2. Marcin Uran – Członek Rady Sołeckiej
3. Alina Grześ – Członek Rady Sołeckiej
4. Wiesława Kubaczewska – Członek Rady Sołeckiej
5. Dominika Dittrich-Chamela – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Wierzchocin:
1. Agnieszka Proch – Sołtys
2. Tomasz Szulc – Członek Rady Sołeckiej
3. Janusz Stasiński – Członek Rady Sołeckiej
4. Aldona Hoffmann – Członek Rady Sołeckiej
5. Marek Stachnik – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Kłodzisko:
1. Mariusz Makówka – Sołtys
2. Lucyna Makówka-Pucek – Członek Rady Sołeckiej
3. Ewa Lupa – Członek Rady Sołeckiej
4. Marzena Grzeszkowiak – Członek Rady Sołeckiej
5. Lidia Olczyk – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Stróżki:
1. Karolina Krygier – Sołtys
2. Katarzyna Lisiecka – Członek Rady Sołeckiej
3. Iwona Kaprykowska – Członek Rady Sołeckiej
4. Agnieszka Czura – Członek Rady Sołeckiej
5. Hubert Sierszulski – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Stare Miasto:
1. Krzysztof Klimczak – Sołtys
2. Kazimierz Popielski – Członek Rady Sołeckiej
3. Zofia Rzepa – Członek Rady Sołeckiej
4. Monika Bilska – Członek Rady Sołeckiej
5. Teresa Pospieszna – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Marianowo:
1. Kamil Hoffmann – Sołtys
2. Sławomir Kaszkowiak – Członek Rady Sołeckiej
3. Wojciech Brust – Członek Rady Sołeckiej
4. Danuta Skotnicka – Członek Rady Sołeckiej
5. Lidia Zgoła – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Chojno:
1. Jarosław Mikołajczak – Sołtys
2. Bogdan Człapa – Członek Rady Sołeckiej
3. Dariusz Kujawa – Członek Rady Sołeckiej
4. Paweł Kahl – Członek Rady Sołeckiej
5. Maria Dembina – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Jasionna:
1. Teresa Frątczak – Sołtys
2. Barbara Goździerska – Członek Rady Sołeckiej
3. Katarzyna Wylegała – Członek Rady Sołeckiej
4. Kinga Wróbel – Członek Rady Sołeckiej
5. Daria Kalinowska – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Pakawie:
1. Marek Mikuła – Sołtys
2. Władysław Bilski – Członek Rady Sołeckiej
3. Paulina Antoszewska – Członek Rady Sołeckiej
4. Patryk Plesiński – Członek Rady Sołeckiej
5. Rafał Kaszny – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Wróblewo:
1. Justyna Grocholska – Sołtys
2. Dominik Krzyszkowiak – Członek Rady Sołeckiej
3. Jerzy Nowak – Członek Rady Sołeckiej
4. Justyna Smolarkiewicz – Członek Rady Sołeckiej
5. Mariusz Maćkowiak – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Głuchowo:
1. Zbigniew Kozłowski – Sołtys
2. Michał Remisz – Członek Rady Sołeckiej
3. Włodzimierz Biniak – Członek Rady Sołeckiej
4. Stanisław Judek – Członek Rady Sołeckiej
5. Marek Banas – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Ćmachowo:
1. Honorata Pruc – Sołtys
2. Dariusz Fiedler – Członek Rady Sołeckiej
3. Szymon Ławniczak – Członek Rady Sołeckiej
4. Anna Sikorska – Członek Rady Sołeckiej
5. Marzena Maciejewska – Członek Rady Sołeckiej
Zarząd Osiedla Zamość:
1. Violetta Kozłowska – Przewodnicząca Zarządu
2. Jerzy Śmiłowski – Członek Zarządu
3. Ernest Frankowski – Członek Zarządu
4. Katarzyna Kalitka – Członek Zarządu
5. Wiesław Rój – Członek Zarządu
6. Natalia Szwak – Członek Zarządu
7. Ewa Piotr – Członek Zarządu
Rada Sołecka sołectwa Popowo:
1. Michał Kaszkowiak – Sołtys
2. Agnieszka Ferfet – Członek Rady Sołeckiej
3. Hanna Wachowiak – Członek Rady Sołeckiej
4. Zyta Radziszewska-Rysmanowska – Członek Rady Sołeckiej
5. Halina Wąchalska – Członek Rady Sołeckiej
Rada Sołecka sołectwa Samołęż:
1. Aneta Kinowska – Sołtys
2. Edyta Chojan – Członek Rady Sołeckiej
3. Agnieszka Lewicka-Deutsch – Członek Rady Sołeckiej
4. Maciej Trojanek – Członek Rady Sołeckiej
5. Damian Orzechowski – Członek Rady Sołeckiej