Spaliło się mieszkanie na Dworcowej – aktualizacja

Dzisiaj, po godzinie 13 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż w jednej z kamienic we Wronkach doszło do pożaru. Z kamienicy ewakuowano w sumie 9 osób. Dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala. Czekamy na informacje na temat ich stanu zdrowia – powiedziała nam oficer prasowy, mł. asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach, dokąd odesłano nas  z miejsca wydarzeń po informacje Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do pożaru najprawdopodobniej doszło w wyniku wybuchu butli gazowej. … Czytaj dalej Spaliło się mieszkanie na Dworcowej – aktualizacja