Spotkanie przedstawicieli MRG z zastępczynią burmistrza Karoliną Bloch
W poniedziałek radni z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki wspólnie z przyjaciółmi z Holandii spotkali się z zastępczynią burmistrza Karoliną Bloch i Błażejem Turkiem z Fundacji „To Ja”, która wspiera młodych ludzi. Rozmawiano o wymianach międzynarodowych i możliwościach pozyskania środków zewnętrznych. Są już pierwsze pomysły!

źródło: Gmina Wronki












