„Śródmieście” Wronki po raz trzeci z rzędu mistrzem Ligi Nadwarcieńskiej

We wczorajszym meczu „Śródmieście” Wronki pokonało „Górkę” Wronki 5:2 (3:0) zdobywając tym samym tytuł mistrza Ligi Nadwarciańskiej.

13423898_1217792768240004_3139525128038093482_n

Oferty Pracy Wronki

W pierwszej połowie oglądaliśmy Marcin Pujanek show.

Najpierw sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Marcin Pujanek. Bartek Baczyński kilka minut później popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu po długim rogu. Takiej bramki nie powstydziłby się Cristiano Ronaldo.

Niedługo przed zakończeniem pierwszej połowy było już 3:0.

Sytuację sam na sam wykorzystał Marcin Pujanek.

W drugiej połowie niewiele się działo. „Górka” często dawała się łapać na spalone, było wiele niecelnych zagrań.

Dopiero w końcówce „Górka” się przebudziła i po pięknej dwójkowej akcji bramkę zdobył Karol Witkowski.

Następnie w bardzo krótkim odstępie czasowym padły trzy bramki, dwie dla „Śródmieścia” i jedna dla „Górki”.

„Śródmieście” po raz trzeci z rzędu zgarniają tytuł najlepszej ekipy Ligi Nadwarciańskiej.

Karol Witkowski, zawodnik „Górki”, został królem strzelców z dorobkiem 39 bramek. O jedną mniej strzelił Marcin Pujanek(„Śródmieście”).

Najmniej bramek w całym turnieju stracił Michał Łaz („Śródmieście”).