W środę 28 stycznia w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbyła się debata – „Dziecko w Internecie. Jak mądrze kontrolować i chronić najmłodszych”. Skierowano ją do wszystkich rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich dzieci, również to w przestrzeni cyfrowej.