
Aktualności
Więcej niż konkurs
| 12 marca 2017
W Hotelu Olympic we Wronkach odbył się finał konkursu „Z nami bezpiecznie”. Amica S.A. organizuje go, by wyczulać swoich pracowników na bezpieczeństwo pracy i móc dzięki temu jeszcze bardziej minimalizować ryzyko wypadku w fabryce.
Czytaj więcej










