Jestem wdzięczna / wdzięczny ks. Pawłowi Pawlickiemu za…. Zróbmy taką KSIĘGĘ WDZIĘCZNOŚCI tutaj. A ja wydrukuję Państwa wspomnienia i dołączę do Księgi Kondolencji. Nie każdy będzie miał możliwość uczestnictwa w ostatniej drodze ks. Pawła